Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes byla dokončená další služba fóra, jmenuje se Bonusy. Službu naleznete v pravém menu ve službě WebDeal Body.

Jedná se o službu, kde si můžete vyměnit své WebDeal Body za některý z bonusů v aktuální nabídce. Do startu jsme pro vás přichystali jeden bonus, nicméně do měsíce plánujeme i další bonusy, například .cz/.eu domény.

Do budoucna se snažíme službu ještě více rozvíjet a nabídnout i možnost darování bonusu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Super, hned jsem vyzkoušel a zakoupil :-) Jen tak dále, takové bonusy se mi líbí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
vidím to tak, že bonusy su jedinou cestou ako motivovať ľudí k tomu, aby prispievali. Po skončení súťaže aktivita dosť opadla..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Přesně tak, též to tak pozoruji. Ale já si celkově myslím, že je to jen otázka času, než se uživatelé naučí být aktivní a celkově, že se i rozšíří základna uživatelů. Webdeal je na dobré cestě a tu cestu si sem najdou i lidi.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
alijosha píše:
Přesně tak, též to tak pozoruji. Ale já si celkově myslím, že je to jen otázka času, než se uživatelé naučí být aktivní a celkově, že se i rozšíří základna uživatelů. Webdeal je na dobré cestě a tu cestu si sem najdou i lidi.


Až uvidia aktivitu viacerých uživateľov pridávajúcich zmysluplné príspevky tak potom možno, doposiaľ sú aktívni 4-5 ľudia, ak teda počítam aj Otakara čož je veľmi malé číslo..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak máš pravdu, je to malé číslo a chtělo by to trochu víc aktivních uživatelů, ale já jsem optimista a věřím, že se to brzy zlepší. Na jednu stranu je toto pro mě nejlepší fórum a chodím jsem nejraději, na druhou stranu zde není moc s kým poklábosit. Ale řekl bych, že za tu dobu co sem chodím a celkově to tu sleduji se to postupně lepší a to dost.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
alijosha píše:
Tak máš pravdu, je to malé číslo a chtělo by to trochu víc aktivních uživatelů, ale já jsem optimista a věřím, že se to brzy zlepší. Na jednu stranu je toto pro mě nejlepší fórum a chodím jsem nejraději, na druhou stranu zde není moc s kým poklábosit. Ale řekl bych, že za tu dobu co sem chodím a celkově to tu sleduji se to postupně lepší a to dost.


Otakar sa snaží inovovať a vylepšiť fórum, ľudia zrejme pomôcky fóra využívajú avšak ako som spomenul do diskusie sa nezapájajú. Webdeal sa zlepšuje len samotná diskusia sa rozbieha veľmi pomaly.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Otakar Pěnkava píše:
Právě to je problém WebDealu, lidé sem chodí využívat služby, ale už moc nediskutují.


ako vravíś väčšina userov diskutuje na konkurenčnom webfair, kde je aktívnejšia komunita, sem prichádzajú skôr kvôli ponúknutým výhodam

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ne každému konkurence vyhovuje a proto se stále věnuji WebDealu. Něco mám naplánovaného, tak uvidíme :-).

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Vybudování komunity není lehké, přesto si myslím, že se to povede a jsem v tomto optimista. Pokud přiloží ruku k dílu alespoň pár lidí a bude aktivních i nadále, tak se to pomalu, ale jistě rozjede. Co se týká služeb, tak bezkonkurenčně nemá webdeal konkurenci!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Jo...Treba vytrvať a nevzdávať to a verím, že úspech sa dostaví...Webdeal je super a ako bolo mnoho krát spomenuté, chýba tu len tá komunita...Noo Myslím, že ľudí pribúda, keď som tu bol pred nejakou dobou tak to tu bolo celkom mŕtve a teraz tu prispieva aspoň niekto, takže hore to ide. Good luck :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Co jsem koukal na počet registrovaných uživatelů, tak se zvyšuje pomalu každý den, jen ještě, aby se zapojili i aktivně do diskuze a bude to. Ale ono to příjde, uvidíte!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Po chvíli provozu WebDeal Bonusů jsem narazil na několik nedostatků. Když jsem službu tvořil, tak jsem vše testoval na knížce Podnikání v USA, ale protože sortiment bonusů chci rozšiřovat, tak služba v některých případech nebyla úplně flexibilní. Nyní došlo k nápravě i s přidáním nového bonusu a tím je Registrace .eu domény. Delší dobu jsem plánoval přidání .eu a .cz domény, akce Wedosu to jenom urychlila.

Nově u bonusů naleznete i konkrétní dodatky, co potřebujeme my od Vás, případně kam a jak vám dojde bonus.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Chválim, chválim :) Domény môžu prilákať určite nejakých nových prispievateľov :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I já chválím další super novinku. Jen tak dál.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
snáď už aj uživatelia začnú byť aktívni

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já si myslím, že jo, přeci jenom se to již pomalu a jistě zvedá.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
je pravda, že počet príspevkov vzrástol ale pridávajú ich stále ty istý ľudia

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To je pravda, ale uvidíš, postupně se přidají i nový lidé, alespoň já tomu pevně věřím.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
chce to čas, postupne sa pridajú len treba vydržať..

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tiež si to myslím...Myslím, že aj webdealisti by tomu mohli celkom pomôcť, lebo majú kontakty :) Ja osobne nejakým ľuďom webdeal určite odporučím...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
v súťaži o server sa zobrazuje bug, niektorí uživatelia sú v tabuľke 2x

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se