Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Po delší době (téměř měsíci) vychází další nová subverze fóra, tentokrát s číslem 2.3.7, Na květen plánuji uvedení WebDealu 2.4 a hodně novinek zde uvedených jsou přípravou na větší verzi.

Domény

Body

Aukce

Ostatní

Dále jsem obměnil blogy v hlavičce fóra, nyní by se tam měly objevovat zajímavější zprávy :-). Pokud víte o nějakém kvalitním blogu, který by se tam hodil a dosud tam není, napište mi, přidám jej.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Super! Díky za pěkné úpravy.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pěkné pěkné, ty droplisty jsou dobrý a statistika aktivity jak by smet. Věnování bodů na charitu je dobrý počin, uvidíme kolik se tam nastřádá :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Super změny opět :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jéé teď jsem objevil novou soutěž, to je dobrý už abys to zprovoznil, půjdu si zahrát :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Moc pěkné změny! Tady to jde pořád kupředu. Ještě by mě zajímalo, je tam přispět do charity anonymně, a normálně. Jde pak někde vidět kdo kolik přispěl, nebo to uvidíš jen ty jako správce?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Vidím to jen já. Ale v případě výběru pěkné sumy, bych v tématu vypsal kdo kolik přispěl. Vypsat to rovnou na té stránce mě nenapadlo, přidáno. Děkuji za nápad :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Seznam nových aukcí nove-aukce.html dokončen, nově lze označit aukce jako přečtené a zobrazí se pouze nepřečtené aukce. Funguje to tedy stejně jako u nových příspěvků/nabídek/poptávek.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se