Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes byl nasazen nový vzhled profilu. Došlo k jeho zpřehlednění a přestylování tak aby ladil s novým WebDeal vzhledem.
Nad předěláním jsem uvažoval delší dobu, protože se jednalo o jedno z nejzastaralejších částí na fóru. Na vzhled profilů se nešáhlo od uvedení WebDealu 2.0, tj. přes půl roku. Kromě přestylování došlo i k přidání nových funkcí. Nově se zpřístupnila část v nastavení Obchodní nastavení.

Současně s těmito změnami došlo k zjednodušení nastavení, přiznám se, že jsem v něm častokrát tápal. Spousta zbytečných položek, které jsem nikdy nevyužil. Nově už to nehrozí, menu se zcvrklo na polovinu a některé položky jsem přejmenoval. Zároveň se ale mohlo stát, že jsem vyhodil i odkaz na užitečné funkce, pokud o něčem takovém víte, můžete je napsat sem.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je to teď mnohem přehlednější, vzhlednější a celkově lepší. Změnu hodnotím pozitivně. Zatím jsem nenašel nic, co by bylo odstraněno omylem :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
opäť zmeny k lepšiemu, profil je prehľadnejší a jednoduchší...

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Díky je to opravdu přehlednější. Ale stále se nedořešilo toto napady-navrhy/dva-napady-vylepseni-t858.html
Zkuste na to mrknout.

Jo a ještě toto napady-navrhy/zvyseni-poctu-odpovedi-t890.html

THX

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Druhý postřeh jsem upravil na počet 25. Na tvůj první dotaz jsem zapomněl, za což se omlouvám.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Měl bych to vědět, ale nevím. Obsahují tuto funkci phpBB fóra? Sám jsem ji nikdy nevyužil, takže opravdu nevím. Teď když jsem jen proletěl čistý phpBB kód, tak tam jsem nic takového nenašel. Jen se předběžně ptám, abych nevytvářel něco co phpBB už má v sobě. :-)

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
označit jako přečtená všechny témata - Ano má
title odkazu tématu zobrazit obsah/část obsahu témata - nevím o tom asi ne

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Milan_B. píše:
označit jako přečtená všechny témata - Ano má


Označit jako přečtená všechna témata - kam by se ti to hodilo dát? Konkrétně jsem myslel u vyhledávání (seznamu nových příspěvků).

Milan_B. píše:
title odkazu tématu zobrazit obsah/část obsahu témata - nevím o tom asi ne


Tohle už je delší dobu hotové, to phpBB v sobě neobsahuje, nad módem jsem se nedíval, většinou už si vše tvořím sám.


Jinak děkuji za připomínky ke zlepšení WebDealu, vážím si toho.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se