Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsme spustili slibovanou funkci - podbarvování aukcí. Nově si můžete v detailu aukce podbarvit vlastní aukci, podbarvení probíhá stejně jako u příspěvků, tedy pomocí lišty WebDeal Share.
Narozdíl od příspěvků - aukce se podbarví jednou a podbarvená zůstává až do jejího konce. Cena se poté vypočítává pomocí POČET DNŮ DO KONCE * 5 WB.

Kromě podbarvení jsme zavedli i možnost řazení aukcí a to jak v samotném seznamu v kategoriích, tak i v podstránkách Kde se přihazuje a Aukce od korunky.
Dále jsme přidali seznam úspěšných aukcí jedná se o seznam aukcí, které skončily prodejem.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Tak za mě velké díky a jen tak dál.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Chválim zavedenie, len časom by to chcelo zvyšovať počet WB, aby neboli podfarbené všetky aukcie.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Dobrá práce opět a též si myslím, že by to chtělo cenu podbarvení trochu vyšponovat hore, aby brzy to podbarvení neztratilo smysl.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
alijosha píše:
Dobrá práce opět a též si myslím, že by to chtělo cenu podbarvení trochu vyšponovat hore, aby brzy to podbarvení neztratilo smysl.


5 WB * 14 dní aukce = 70 BW. To si podbarvím 3 aukce a jsem skoro na nule. Podle mě je ta cena nastavená rozumně, protože ne každý je takový milionář jako ty :) Ale uvidíme co ukáže praxe

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Však jsem také nemyslel, aby k tomu došlo okamžitě, ale podle vývoje WB na uživatelských kontech, o kterých má Otakar jistě dobrý přehled :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
alijosha píše:
Však jsem také nemyslel, aby k tomu došlo okamžitě, ale podle vývoje WB na uživatelských kontech, o kterých má Otakar jistě dobrý přehled :-)


Jako že by se cena měnila podle aktuálního množství WB na uživatele? To by šlo, to máš pravdu. Zkrátka taková "ruka trhu" :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Přesně tak, jelikož čas od času nastane situace, kdy WB konta uživatelů budou "nařachaná body" a tím by mohla vzniknout situace, kdy bude podbarvená každá aukce, což by samozřejmě znamenalo ztrátu smyslu podbarvení. Proto musí přijít zásah vyšší moci ráz na ráz a přinést sebou inflaci, což se promítne na zdražení služeb Webdealu :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Přemýšlím jak to udělat a podle konta uživatelů by to i šlo :), stát potřebuje podojit takové papaláše viz TOP 5 :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Aspoň někde je člověk "bohatý" a i tady by ho chtěli oškubat, to je ale hnus velebnosti :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Budu si muset ještě něco koupit abych nebyl za papaláše :-D posunu tam Wladasse a Jiřinu a je to :-) Já se tedy snažím mít konto pod tisícovkou, jak něco vydělám, někde něco koupím a je to :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nový systém bude mít antiregulační úřad a ten vás oškube, tu daň z příjmu, tu poplatek za nadměrný vklad (zisk), Ne, teď vážně: www.lupa.cz/zpravicky/ministerstvo-inve ... ni-hotelu/ , to je hnus, co?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
to je choré, štáty plytvajú ako keby mali prebytkové rozpočty...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se