Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem dodělal slibovanou funkci, kterou je zobrazení posledního tweetu v podpisu. Stačí, když si zde vložíte název vašeho Twitteru a systém bude automaticky aktualizovat váš poslední tweet.

Jedinné počáteční omezení je aktualizace posledního tweetu 6x denně.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Hmm, rozmýšľam, či to nejde spraviť nejako cez JS a realtimeovo. Teda minimálne čo reload, to recheck. Predsa len, twitter je práve o tom, že sú tam (doslova na 10 minút) aktuálne správy a recheck 6x denne je dosť biedny. Minimálne pre človeka, ktorý píše viac ako 6 tweetov denne...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Abych mohl vyzkoušet i tuto věc, tak jsem se dokopal k založení profilu na tweeteru :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
opäť ďalšia dobrá vec, ešte skús nejak poriešiť tie články z blogov a ich výpis ako to bolo predtým

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jakub Senko píše:
Hmm, rozmýšľam, či to nejde spraviť nejako cez JS a realtimeovo. Teda minimálne čo reload, to recheck. Predsa len, twitter je práve o tom, že sú tam (doslova na 10 minút) aktuálne správy a recheck 6x denne je dosť biedny. Minimálne pre človeka, ktorý píše viac ako 6 tweetov denne...

To ano, určitě to takto nebude napořád, zatím mi to přišlo jako nejrychlejší a nenáročné řešení.

Marek L. píše:
opäť ďalšia dobrá vec, ešte skús nejak poriešiť tie články z blogov a ich výpis ako to bolo predtým

Plánuji dát volbu Twitter/RSS z blogu. Zatím musím dodělat motivační program v2 a pak si na to udělám chvilku.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
pokud již máte vyplněno políčko twitter v profilu a poslední tweet se v podpisu nezobrazuje přes 4 hodiny, zkontrolujte si, jestli v nastavení Podpisu nemáte vyplněné políčko pro rss feed, to to blokuje... taky jsem se nachytal:)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Všiml jsem se a musím pochválit opět :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se