Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsme se rozhodli vydat novou verzi WebDealu 2.3.8. Řada 2.3 se nám chýlí ke konci a do konce května bychom rádi uvolnili verzi 2.4, která přinese mobilní vzhled.

Novinky verze 2.3.8:
  • Redesign editoru příspěvků
  • Podbarvené aukce se zobrazí podbarveně i v exportu aukcí
  • Vylepšen nástroj domény o funkci ukládání expirujících domén (nutno ještě otestovat všechny situace)
  • Oprava chyby, kdy se při kliknutí na Označit jako přečtené v nových příspěvcích nezobrazila při dialogu záložka na nové aukce.
  • Úprava nástrojů DNS a Whois

V týdnu ještě přibude možnost při generování exportu aukcí si vybrat z několika předvolených designů.

Rádi uvítáme vaše další návrhy na zlepšení služeb!

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Na mobilní verzi se těším :)

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No Oto, co třeba mít za nějaké WB větší prostor v podpisu? Buď další RSS zdroj z dalšího blogu, nebo rozšířit počet znaků v podpise...ale hned mě nekamenujte...je to jen rychlej nápad :-) Prostě chceš mít další RSS v podpise? OK, ale bude tě to stát 50 WB měsíčně...

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Tak to je super! Na tu mobilní verzi se teda taky moc těším, rád si pročítám na záchodě na mobilu :D. I když na mobilu je celkem dobře použitelná i tato současná verze.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
A mobilní verze WD byl můj nápad! :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jan Paluska: Dobře Ty! Chválím :D ;)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Fit - já totiž WD často navštěvuji z mobilu a tak by se mobilní verze hodila. Daleko rychleji by se vše načítalo a nežralo by mi to tak moc FUP :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mobilka je veřejně přístupná, ale zatím je tam plno věcí rozhozených a nedávám odkaz do placu.
Máte někdo tablet? Potřeboval bych otestovat jak to na něm vypadá.

Fit píše:
I když na mobilu je celkem dobře použitelná i tato současná verze.

Napsal jsem si menší úpravu, která dovolí, že mobilní verze je postavená na současném stylu, jedny soubory šablon, bez nutnosti dvojích úprav. Liší se jen css soubory.

Jan Paluska píše:
A mobilní verze WD byl můj nápad! :D

Nebyl, pouze jsi přišel v pravou chvíli a prosadil to.

Fit píše:
Jan Paluska: Dobře Ty! Chválím :D ;)

On si to moc přisuzuje :), ale jedno se mu musí přiznat, dokázal to prosadit. Chválím jeho snahu, dokonce jsem se naučil na WebDeal přistupovat i z mobilu (samozřejmě jak jinak než s použitím mobilní verze).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se