Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsme povýšili verzi WebDealu z verze 2.0.3 na verzi 2.0.4. Přestože na pohled by se mohlo zdát, že nepřibylo nic významného, opak je pravdou. Nová verze přináší očekávané nové věci, opravu nalezených chyb a drobné vylepšení.

    Editace aukcí - nyní jsme spustili možnost zakladatelům aukcí si aukci upravit. Nelze upravovat již jednou umístěný text, lze pouze dopisovat k původnímu. Tato funkce způsobila menší problémy, proto jsme byli nuceni vypnout na pár hodin fórum.
    Možnost zapnout/vypnout úvodní boxy - ne každému může vyhovovat úvodní stránka se 4 boxy, proto jsme zavedli možnost si je vypnout/zapnout. Možnost si přepnout na nový index (4 boxy) nebo na starý (obsah fóra) naleznete v šedém pruhu na úvodní straně nad statistikama vlevo.
    Archiv - Pro lepší přehled jsme spustili archiv s již ukončenými aukcemi.
    Oprava nalezených chyb v aukcích - opravili jsme chyby, které se mohly vyskytnout. Nejčastěji se jednalo o chybějící jazykovou proměnnou..

Bohužel se nám při upgradu podařilo omylem smazat všechny aukce. Ty jsme obnovili ze včerejší zálohy, ale pokud jste přihodili nebo jste založili aukci během dneška, pak musíte akci opakovat. Za chybu se omlouváme a udělali jsme opatření, které by tomu mělo zabránit.

Tato verze přináší některé zásadní úpravy, prosíme, pokud narazíte na chybu, dejte nám vědět. Děkujeme

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Co mi padlo do oka a asi by to tak nemělo být:

  • u cizích aukcí - tedy aukcí, které jsem nezaložil (například) se mi zobrazují tlačítka Upravit aukci a Smazat aukci
  • když kliknu na Přepnout na nový index zobrazí se mi rozložení homepage v boxech. Když ale následně kliknu na logo WebDealu (návrat na homepage), zobrazí se mi opět staré rozložení bez boxů
  • a pak tu je ještě nedostatek při skončení slepé aukce, o kterém jsem se zmínil jinde

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
-kst- píše:
Co mi padlo do oka a asi by to tak nemělo být:

  • u cizích aukcí - tedy aukcí, které jsem nezaložil (například) se mi zobrazují tlačítka Upravit aukci a Smazat aukci


Tlačítka se zobrazila, ale po kliknutí nepustila uživatele bez oprávnění dál. Nyní by se to zobrazovat nemělo. Poprosil bych pak o zkontrolování, zda opravy byly úspěšné.

-kst- píše:
  • když kliknu na Přepnout na nový index zobrazí se mi rozložení homepage v boxech. Když ale následně kliknu na logo WebDealu (návrat na homepage), zobrazí se mi opět staré rozložení bez boxů


It´s not bug, it´s feature :). Víme o tom, ještě budeme muset zapřemýšlet a udělat to tak, aby to bylo co možná nejvíce uživatelsky přívětivé.

-kst- píše:
  • a pak tu je ještě nedostatek při skončení slepé aukce, o kterém jsem se zmínil jinde


Taktéž by to mělo být opraveno. Brzy se vrhnu a kompletně vylepším soukromé zprávy, aby obsahovaly vše co mají.

Děkujeme za zpětnou vazbu.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Poprosil bych pak o zkontrolování, zda opravy byly úspěšné.

Už je to OK, tlačítka co vidět nemám, nevidím.

It´s not bug, it´s feature :). Víme o tom, ještě budeme muset zapřemýšlet a udělat to tak, aby to bylo co možná nejvíce uživatelsky přívětivé.

Preferoval bych možnost nastavit si v backendu jak chci zobrazovat titulní stránku a tak jí zobrazovat pořád (bez rozlišování toho, jak se na ni dostanu).

Taktéž by to mělo být opraveno. Brzy se vrhnu a kompletně vylepším soukromé zprávy, aby obsahovaly vše co mají.

Odpoledne to bylo OK, normálně se mi zobrazila nabídka historie. Ovšem teď tam už zase není :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pokud je nyní vše v pořádku, pak je to opraveno.

-kst- píše:
Odpoledne to bylo OK, normálně se mi zobrazila nabídka historie. Ovšem teď tam už zase není :)


Koukneme na to, máme ty boxy promyšlené. Zatím jsou fázi, kdy fungují na obstojné úrovni, proto se jim nyní nevěnujeme a další inovace budou později. Aktuálně musíme pracovat na slibovaných reverzních aukcích, slibujeme je už dlouho, ale zatím se na ně nedostalo. Sice jsou už hotové, ale je tam ještě hodně chyb.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Pokud je nyní vše v pořádku, pak je to opraveno.

Asi tě nepotěším, ale ten odkaz Historie, který včera odpoledne chvíli fungoval tam stále nemám.
Obrázek

--Edit:
A ještě jedna věc, když teď vidím svůj vložený obrázek. Stálo by za to, přidat k obrázkům které se nevejdou na stránku celé Srollbar.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Historie by se už měla zobrazovat korektně. Za problém se omlouvám.

//Nyní se obrázky zmenšují. Děkujeme za nahlášení.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Otakar Pěnkava píše:
Historie by se už měla zobrazovat korektně. Za problém se omlouvám.

//Nyní se obrázky zmenšují. Děkujeme za nahlášení.


Potvrzuji, že už se historie aukcí zobrazuje jak má.

A zmenšování obrázků se mi taky líbí, lepší než navrhovaný scrollbar :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se