Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsme byli nuceni vypnout fórum z důvodu přechodu na novou verzi fóra. Po téměř čtyřech hodinách jsme odladili dětské nemoci a spouštíme novou majoritní verzi fóra. Změn v nové verzi je spousta, zaměřili jsme se i na dlouho odkládané chyby a v neposlední řadě inovovali, inovovali a inovovali. Nyní bych představil hlavní novinky:

    Seznam vašich aukcí v uživatelském panelu - ve vašem profilu můžete nalézt nově záložku Mé aukce, kde naleznete všechny vaše aukce rozdělené na ukončené a běžící.

    Slevové kupóny - v uživatelském panelu, hned na úvodu si můžete všimnou seznamu vámi přidaných kupónů (box se objeví jakmile přidáte alespoň jeden), dále každý kupón má i svoji podstránku.

    Ověření vlastníka - při přidávání aukce se zobrazí možnost si prodávanou doménu ověřit. Ověřit lze pomocí DNS nebo nahráním FTP souboru.

    Diskuze pod aukcemi - u aukce je nyní pro jejího zakladatele možnost zakázat diskuzi pod aukcí, zakladatel aukce může poté diskuzi znovu povolit.

    Zlepšení designu aukcí - byl přepsán seznam aukcí a detail aukce. Snažili jsme se o co největší uživatelskou přívětivost, tak snad se povedlo, dále také jsme upravili i index fóra.

    Veřejně dostupné statistiky - zpřístupnili jsme statistiky všem, tedy jak registrovaným uživatelům, tak neregistrovaným. Vstup do komplexních statistik fóra, ale zůstává i nadále interní záležitostí vedení fóra.

    Seznam posledních aukcí a posledních příhozů - pod kategoriemi aukcí se zobrazuje seznam posledních příhozů a posledních aukcí. Seznam neobsahuje aukce a příhozy, které byly provedeny již u skončených aukcí.

    Úprava příspěvků - upravili jsme detail příspěvků, volby z tmavého proužku naleznete na spodu příspěvku ve světle šedém proužku.

    Seznam ostatních aukcí vystavovatele - pokud zakladatel aukce má více než 1 aukci, nabídne systém uživatelům odkaz pro seznam dalších aukcí, které zakladatel v současnou chvíli vystavuje.

    Bylo provedeno víc jak 1000 zásahů - jeden údaj ze soukromé statistiky, konkrétně 1029 zásahů.

A protože nemáme rádi chyby, tak jsme se rozhodli, že 3 největší hledači, kteří nahlásí nejzávažnější chyby/nejvíce chyb dostanou od nás každý 1 .cz doménu jako poděkování za otestování fóra. Další informace budou upřesněny v následujících dnech.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsme spustili výpis posledního článku, známý z verze 1.0. Pokud znáte nějaký kvalitní zdroj, který v seznamu chybí, můžete mi napsat, pokud se bude jednat o přínosný zdroj, vymyslím nějakou odměnu.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Když se chci podívat na stránku Mé aukce, tak se akorát několikrát refreshne a pak mě to hodí na Omlouváme se, ale fórum je dočasně nedostupné

Dá se někde najít seznam zdrojů, ze kterých se zobrazují články v hlavičce?

// doplněno:

Jelikož si nechci zkazit aukci, tak jsem to nezkoušel, ale mně, jakožto zadavateli aukce, se zobrazuje i tlačítko pro přihazování (konkrétně tu). Pokud by fungovalo, tak můžu sám koupit co prodávám, což asi není úplně to pravé :)

To že mohou slevové kupony vidět i neregistrovaní uživatelé je úmysl? Tuším, že to nebývalo.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
-kst- píše:
Když se chci podívat na stránku Mé aukce, tak se akorát několikrát refreshne a pak mě to hodí na Omlouváme se, ale fórum je dočasně nedostupné

Kouknu na to.

-kst- píše:
Dá se někde najít seznam zdrojů, ze kterých se zobrazují články v hlavičce?

Zdroje: Blogdeal.cz, 404m.com a podnikanivusa.com. Pokud bude zájem, tak uděláme i podstránku s většími možnostmi.

-kst- píše:
Jelikož si nechci zkazit aukci, tak jsem to nezkoušel, ale mně, jakožto zadavateli aukce, se zobrazuje i tlačítko pro přihazování (konkrétně tu). Pokud by fungovalo, tak můžu sám koupit co prodávám, což asi není úplně to pravé :)

Koupit nemůžeš, je to ošetřeno proti vlastním příhozům. Chyba je ve vzhledu. Za ní se omlouváme, už by to mělo být v pořádku. Raději ale počkám na ověření.

-kst- píše:
To že mohou slevové kupony vidět i neregistrovaní uživatelé je úmysl? Tuším, že to nebývalo.

Ano nebývalo a ani bývat nebude. Za chybu se omlouváme, již jsem to opravil.

Vážíme si tvé pomoci a rádi bychom tě odměnili .cz doménou zdarma.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Zdroje: Blogdeal.cz, 404m.com a podnikanivusa.com. Pokud bude zájem, tak uděláme i podstránku s většími možnostmi.

Na přidání do téhle party mě napadá možná tak Ahyde (http://schickelgruber.blog.cz), ikdyž je to spíš takovej IT bulvár :) A pak mi přijde poměrně zajímavý (byť ne IT) Pricing Idiot (http://pricingidiot.com/).

Koupit nemůžeš, je to ošetřeno proti vlastním příhozům. Chyba je ve vzhledu. Za ní se omlouváme, už by to mělo být v pořádku. Raději ale počkám na ověření.

Asi tě nepotěším, ale zmizelo mi tlačítko Snížit cenu a tlačítko Přihodit zůstalo :)

Jestli rozdáváte .cz domény, bránit se určitě nebudu :)

// doplněno:

Asi to není nějaká zásadní chyba, ale máte špatně nastavený systémový čas. Ve skutečnosti je o hodinu víc.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
-kst- píše:
Na přidání do téhle party mě napadá možná tak Ahyde (http://schickelgruber.blog.cz), ikdyž je to spíš takovej IT bulvár :) A pak mi přijde poměrně zajímavý (byť ne IT) Pricing Idiot (http://pricingidiot.com/).

JB blog mě napadl, ale nebyl jsem si jist, zda by to uživatelé WD uvítali. Pokud ano, tak není problém.

Asi tě nepotěším, ale zmizelo mi tlačítko Snížit cenu a tlačítko Přihodit zůstalo :)

Kouknul jsem na to a chybně se vracela proměnná, takže je až s podivem, že některé další věci fungovaly normálně. Vše jsem přepsal a mělo by to být ok. Ale ze skušeností z minula raději počkám na zpětnou vazbu.

Jestli rozdáváte .cz domény, bránit se určitě nebudu :)

My nerozdáváme, nechceme aby uživatelé zlenivěli, dáváme je pouze za zásluhy.

-kst- píše:
Asi to není nějaká zásadní chyba, ale máte špatně nastavený systémový čas. Ve skutečnosti je o hodinu víc.

Opraveno, v databázi jsem to přenastavil všem uživatelům. Jinak změnu času můžeš provést v uživatelském panelu.

Dnes má WD smolný den, ale o tom až na blogu.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Kouknul jsem na to a chybně se vracela proměnná, takže je až s podivem, že některé další věci fungovaly normálně. Vše jsem přepsal a mělo by to být ok. Ale ze skušeností z minula raději počkám na zpětnou vazbu.

Už to vypadá tak, jak by mělo.

Jinak změnu času můžeš provést v uživatelském panelu.

Aha, to jsem nevěděl.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Aha, to jsem nevěděl.

Ale pokud mi to vždy při změně času budeš připomínat, tak mi to vadit nebude :).

//Dnešní report
- opraven seznam kupónů na úvodní straně v UCP (uživatelský panel)
- oprava stylování v UCP
- úprava ověřování u aukcí
- mé aukce v UCP by měly fungovat korektně
- upraven uživatelský profil => tweety se zobrazují v postraním panelu v profilu, zároveň byla odstraněna záložka Twitter, tato změna se projeví jen u těch, kteří si v uživatelském profilu vyplnili svůj twitter účet

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes bylo významně inovováno prohlížení obchodních hodnocení. Došlo k mírnému vylepšení designu a zároveň opravě několika drobných designových chyb. Kromě toho došlo k inovaci v backendové části funkce.

Dále došlo k opravě několika drobných chybek na fóru.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
- opraven seznam kupónů na úvodní straně v UCP (uživatelský panel)

Jako nepřihlášenému se mi u každého slevového kupónu zobrazuje tlačítko nahlásit. Po přihlášení už ne.

A ještě jedna věc. Na stránce O mně mi to ukazuje Hodnocení 0 (0%) (viz) a přitom mám Hodnocení 1 (100%) (viz).

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
-kst- píše:
Jako nepřihlášenému se mi u každého slevového kupónu zobrazuje tlačítko nahlásit. Po přihlášení už ne.

Už by to mělo fungovat správně, děkuji za nahlášení.

-kst- píše:
A ještě jedna věc. Na stránce O mně mi to ukazuje Hodnocení 0 (0%) (viz) a přitom mám Hodnocení 1 (100%) (viz).

Pravděpodobně se už proměnná nevztahuje na tu podstránku, zjistím a opravím, taktéž děkuji za nahlášení.

Nově jsem přidal do profilu možnost zvolit si, zda je uživatel hosterem nebo není. - zatím je to zbytečné, do budoucna plánujeme pro webhostery specifické funkce.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se