Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes se po delším testování přešlo na novou verzi WebDealu 2.2.
Drobnosti nové verze naleznete při bližším zkoumání, ovšem raději se zaměřím na nové služby.

Nové služby WebDealu:

WebDeal Hostingy (SeznamHostingu.cz / ZoznamHostingov.sk)
Seznam česko-slovenských hostingů, rozdělen do šesti typů tarifů. Samozřejmostí je hodnocení hostingů, propojení se slevovými akcemi a slevovými kupóny a diskuzí. Nyní je opět zpřístupněna diskuzní sekce Hosting.

WebDeal Ranky
Monitoring ranků, plná správa vašich ranků. Nyní lze vložit 5 webů a WebDeal bude za Vás kontrolovat Pagerank, Seznam Rank, Alexu, Yahoo backlinks a G+1. Samozřejmostí je i pěkné spracování ve formě grafů s historií jednoho roku. Kontrola ranků se provádí každé čtyři dny.
Zatím testuji výkon ve vyšším zatížení a pokud vše půjde správně, limit počtu webů zvednu. O vašich rancích si můžete podiskutovat v sekci SEO.

WebDeal Články
Jedna z dlouhodobě plánovaných služeb konečně v provozu, kromě našeho výběru si můžete vkládat i soukromé zdroje, které uvidíte jen vy!

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jednoznačně palec nahoru za vyvíjenou snahu o odlišení od ostatních fór a vždy přijde inovace. Jen tak dál.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Už se na ně moc těším. Z posledních novinek oceňuji hlavně monitoring ranků, který jsem okamžitě začal využívat a musím poznamenat, že funguje skvěle a upozornil :-) Skvělá práce na fóru.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Klasika, vždy perfektně odvedená práce a velký krok kupředu!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se