Novinky & změny

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Čaute,

tak ako sa navrhovalo, tak sa aj činí :) V najbližších týždňoch sa bude konať prvý WebDeal šachový turnaj v jeho histórií.

Kde sa bude odohrávať?
Odohrávať sa bude na servery playok.com, preto je potrebné, aby každý, kto sa chce zapojiť tam mal vytvorený účet. Registrácia Vám nezaberie ani minútu.

Kedy sa tento šachový turnaj uskutoční?
Presný čas turnaja ešte nie je stanovený a bude vybraný až po tom, ako účastníci uvedú, kedy sa môžu zúčastniť. Budem sa snažiť vybrať taký termín, aby vyhovoval čo najviac ľuďom.

Čo treba spraviť ak sa chcem zapojiť?
Napíšte mi súkromnú správu kde uvediete vaše meno na playok.com a dátumy(a najlepšie aj časy), kedy tento mesiac určite nebudete môcť hrať(môžte potom písať aj dodatočne...ak sa napríklad o pár dní dozviete nejaké ďalšie dátumy). Uzávierka bude o týždeň, 14.10.2011 o 16:00...Vtedy sa začne vyberať vhodný termín na odohranie turnaju. Do turnaja sa bude dať prihlásiť aj dodatočne. Avšak tam už nebudú zohľadnené termíny, kedy nemôžete hrať.

Čo môžem v tomto turnaji vyhrať?
1.Cena | 40 Webdeal bodov + eu doména
2.Cena | 25 Webdeal bodov + knižka Podnikaní v USA(.pdf)
3.cena | 20 Webdeal bodov
4.cena | 10 Webdeal bodov
5.cena | 5 Webdeal bodov


Priebežný zoznam účastníkov:
Gondal
Marek L.
Lukáš Valenta
________
Gondal

Lukáš Valenta
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 61
Registrace: 07.11.2010
jen škoda, že .eu domén mám dost a podnikání v usa jsem si od Johna koupil :(

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Toto je prvé kolo :) Verím, že ako bude rásť webdeal aj ceny sa postupne zlepšia :) Ja tiež už knižku od Johna mám a .eu domén mám asi 30 momentálne, ale ide mi o to si zahrať :) Ceny sú hlavne ako motivácia pre tých ktorí váhajú či sa zapojiť alebo nie:)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Lukáš Valenta píše:
jen škoda, že .eu domén mám dost a podnikání v usa jsem si od Johna koupil :(


- cieľom nie je vyhrať ale zúčastniť sa :) ceny by som bral len ako motiváciu k lepším výkonom :)

Lukáš Valenta
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 61
Registrace: 07.11.2010
To vím, Marku :) minulý turnaj na WF jsem myslím vyhrál, tedy po Lelkounovi, v zápase s ním jsem udělal chybu hodnou začátečníka :( Šachy už jsem dlouho nehrál, bohužel na to nemám čas, ale jinak jsem na turnaje chodil.. a docela mi šly :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Lukáš Valenta píše:
To vím, Marku :) minulý turnaj na WF jsem myslím vyhrál, tedy po Lelkounovi, v zápase s ním jsem udělal chybu hodnou začátečníka :( Šachy už jsem dlouho nehrál, bohužel na to nemám čas, ale jinak jsem na turnaje chodil.. a docela mi šly :)


- ani ja nemám dostatok času, ale toto je ideálna forma relaxu, zapojíš mozog, pokecáš ... :) neboj pamätám si dobre na turnaj s WF, hrať vieš veľmi dobre, skús si nájsť čas :)

Lukáš Valenta
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 61
Registrace: 07.11.2010
já už jsem si našel :)) už jsem se přihlásil. Rád si zahraju, už jen proto, abych tě porazil! :)))

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Zítra si vytvořím registraci na playok.com a přidám se též :-) Pokud se to neuskuteční, když budu v práci, tak se zapojím rád.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
pokiaľ sa nájde dosť hráčov...

Lukáš Valenta
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 61
Registrace: 07.11.2010
teď, když je webfair pod novým vedením, si myslím, že je možné dát téma i tam..

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Fuuha, trochu poslednú dobu nestíham, ale šachový turnaj sa ako iste viete neuskutočnil, kvôli malému záujmu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Celkem to je docela škoda, že se to neuskutečnilo. Čas je hrozný prevít a sejít se všichni v jeden čas je těžké.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Čas by bol myslím aj v pohode, len ľudia chýbajú :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Protože některým může chybět právě ten čas :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
alijosha píše:
Protože některým může chybět právě ten čas :-)


myslím, že čas by si ľudia našli, len nájsť dosť ľudí je problém...keď nič iné tak aspom si hrou oddychneš od práce a pokecáš s ľudmi z oboru..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To je pravda, ale to by tu nesmělo být 5 aktivních lidí a zbytek jen přikukovat :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
to je ten základný problém, ktorý sa snažíme vyriešiť

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se