Novinky & změny

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
no ono je ot tak ze domena uz byla kratce pred expiraci a po transferu dosla auto vyzva k platbe. Resi se to.. :)

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Mě se také stalo, že po objednání domény zdarma mi přišly dvě faktury na 0 Kč a systém čekal na zaplacení. Nicméně podpora rychle a elegantně vše vyřešila a u další domény se to již nestalo. Akorát mě zarazilo, že když jsem objednával eu doménu, napsalo mi to 24 Kč za rok. To je nějaká akce?

Edit: Je to akce, v ceníku to tak je, ale na mainpage je pořád 170,-, tak mě to zmátlo.

Edit2: Snad jsem neprozradil nějakou tajnost :-D

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak já myslím, že se sem tam nějaký "sociál" najde, ale nebude to myslím si tak strašné, přeci jen se to dá rozumně pohlídat a když tak mu utnout tipec.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
Lukaaashek píše:
Mě se také stalo, že po objednání domény zdarma mi přišly dvě faktury na 0 Kč a systém čekal na zaplacení. Nicméně podpora rychle a elegantně vše vyřešila a u další domény se to již nestalo. Akorát mě zarazilo, že když jsem objednával eu doménu, napsalo mi to 24 Kč za rok. To je nějaká akce?

Edit: Je to akce, v ceníku to tak je, ale na mainpage je pořád 170,-, tak mě to zmátlo.

Edit2: Snad jsem neprozradil nějakou tajnost :-D


ha chyba na homepage, to chce .eu domenu zdarma :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Tak lepší než spamovat je WB vydělávat. Spousta z nás tady má stovky WB a nebojí se je utratit :)

btw: kam zmizel přehled magnátů s WB? :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Drago píše:
Tak lepší než spamovat je WB vydělávat. Spousta z nás tady má stovky WB a nebojí se je utratit :)

btw: kam zmizel přehled magnátů s WB? :)


Nikam body.php?mode=nejbohatsi :P

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se