Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsme po několika odkladech konečně dokončili a spustili službu Bonusy.
Starší uživatelé si jistě pamatují původní verzi této služby, která se vyznačovala hlavně dlouhou dobou mezi tím, kdy jste si bonus zaplatili a kdy jste službu dostali. Při návrhu nových Bonusů jsme se ponaučili z chyb, kterých jsme se dopustili u původní verze a celý systém postavili jinak. Celý proces jsme maximálně zjednodušili a zrychlili, po zaplacení bonusu vám obratem přijde soukromá zpráva s pokyny a kupónem na daný "produkt".

Aktuálně tam můžete nalézt:
-Bonus na registraci .eu domény na 1 rok
-Bonus na registraci .cz domény na 1 rok
-Bonus na prodloužení .cz domény o 1 rok
-Bonus na registraci .sk domény na 1 rok

Do budoucna chystáme:
-Bonus na registraci .sk domény na 1 rok
-Bonus na prodloužení .sk domény o 1 rok
-Knížka Podnikání v USA (ebook)

Celkově plánujeme přidat více knih a více rozmanitých bonusů, jen hledáme takové dodavatele, kteří umí zaslat místo produktu unikátní adresu pro stažení nebo rovnou kupón. Pokud o nějakém takovém dodavateli víte, budeme rádi za každý takový tip.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Chválím super věc, konečně za něco můžu utrácet body :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
To Otakar: je systém chránený proti spamerom, ktorí nahrabú dosť bodov skôr ako ich zabanuješ (te) ?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Je tam ochrana hlídající datum registrace, ale nenapadla mě žádná spolehlivá kontrola až na manuální povolování a tomu bych se rád vyhnul. Raději to stavím na vzájemné důvěře a přijde-li někdo, kdo to bude chtít zneužít, pak to odnesou bohužel všichni tím, že budeme muset bonusy manuálně schvalovat.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Přidán bonus na registraci .sk domény.

Drago píše:
Hmm takto to vypadá, že 1 WB má hodnotu 1 CZK :)


Zaváděcí ceny :-)

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Vyborna nabidka! Myslim, ze to hodne pomuze a doufam, ze to bude motivovat k vetsi diskuzi. Jen tak dal :)

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Lany píše:
Moc pěkně Oto! Na charitu jsem již daroval, tak teď si počkám na ten ebook :)


Na tu si taky "nasetrim" :) Ale prvne si budu muset koupit ctecku...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je dobře, že už toto funguje a doufám, že sem chodí jen rozumný lidé a tím nebude žádné omezení nutné
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Ochrana může být řešena samotnými uživateli - spam se nahlásí a pokud bude mít uživatel nevyřešené nahlášení tak nebude mít k bonusům přístup

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
toto je důvod proč je webdeal bezkonkurenční !! :)

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Toto je velice důležitá zpráva, díky za 2 WD body :D


Jsem zvědav, kolik takových spamových zpráv přibude jen za účelem nasbírání WD bodů. Snad jich moc nebude a bude se stále diskutovat k tématu.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
pěkné bonusy snad přivedou nějaké ty nové členy :) jen by mě zajímalo u jakého registrátora je prodloužení .cz asi bych to využil, když bych to prodloužil už teď u domény co expiruje za 2 měsíce tak bude expirace za 12 nebo za 14 měsíců? Díky
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Super! Skvělá nabídka a skvělý tah!

Jinak ten nápad s tou ochranou při nevyřešených spamech je fajn. Ještě mě napadlo schválení prvního bonusu, nebo při případných velkých výměnách, ale to je dost byrokracie.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Samozřejmě, pokud se zde budou objevovat příspěvky, které budou vkládány cíleně jako spam aby uživatel nasbíral WB, bude udělen trest - například vynulování všech WB! Takže se nebojte ;)

Zároveň pokud někdo takovej příspěvek najdete, prosím nahlašte jej! Všechna nahlášení aktivně řeším a lecky jako odměnu pošlu nějaké ty WB ;)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Tak já jsem přesvědčen, že když sem chodí denně a to několikrát stejní lidé, že by si jistě nějakých blbostí všimli a reagovali na ně. Jinak musím říci, že mě to mile překvapilo a děkuji adminům za dobrou práci.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
lukasik píše:
Ochrana může být řešena samotnými uživateli - spam se nahlásí a pokud bude mít uživatel nevyřešené nahlášení tak nebude mít k bonusům přístup


Hotovo :), stačí nahlásit a uživatel si nic nekoupí.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Super, mám rád statistiky.

Jinak nevím jak přesně funguje afilliate, ale na Hofylandu kde jsem chodil 10 let zavedli pozvánky a rodokmeny. Pozvánka je jasná, neměla tak ani omezovat nové příchozí na web, jako spíš lépe bojovat se spamery a prudícími lidmi. A taky pozvánka upozorňovala na to, pozvi někoho k nám. Splňovala i druhou mnou zmiňovanou funkci a to rodokmen. Když jsem někoho pozval, tak byl v mém rodokmenu. Praktické využití na to zatím neměli, ale bylo zajímavé sledovat rodokmen. A určitě bude zajímavý z pohledu několika let...

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Skvělá zpráva. Další důvod proč být více aktivní :)
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jak správně chovat želvičky v bytě: praktický průvodce

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Pebro píše:
Skvělá zpráva. Další důvod proč být více aktivní :)


tak tak:)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Otakar Pěnkava píše:
Vše co se týče domén je přes Hexageek.com, jako jedinní umí 100% slevové kupóny.

Vyřešeno, díky za pěkný bonus. Akorát mě trošku zarazilo, že umí slevové kupóny na prodloužení jen ručně respektive jim musíš psát na podporu a pak ti to teprve prodloužej :D
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
idp píše:
Vyřešeno, díky za pěkný bonus. Akorát mě trošku zarazilo, že umí slevové kupóny na prodloužení jen ručně respektive jim musíš psát na podporu a pak ti to teprve prodloužej :D


Opravdu? Vím jen, že to dodělávali. Nezkoušel jsem to, nevím jak to mají. Díky za poznatek.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Otakar Pěnkava píše:

Opravdu? Vím jen, že to dodělávali. Nezkoušel jsem to, nevím jak to mají. Díky za poznatek.

Opravdu :) asi byl problém v tom, že se hned po přesunu domény vygenerovala faktura na její prodloužení a už jsem to nemohl prodloužit s použitím kódu.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se