Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem dokončil jednu z funkcí, o kterou mi pár uživatelů psalo. Nově lze veškeré bonusy spravovat z jednoho místa, díky tomu nemusíte u každé služby hledat zda nabízí bonusové služby nebo ne. Lze tak snadno a přehledně spravovat bonusové služby a mít vše pod kontrolou.

Novou funkci naleznete zde: body.php?mode=premium
Do této funkce zatím nebyly zahrnuty WebDeal Aukce, během týdne budu migrovat současné aukce na nový systém aukcí. WebDeal Aukce se tedy dočkají zahrnutí do podstránky o týden později.

Současně vznikla další podstránka -> Partnerský program, v ní naleznete pár předpřipravených bannerů fóra, které můžete použít pro affiliate systém fóra.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Vyzerá to super, ale bolo by fajn, keby v Partnerskom programe pri banneroch boli aj automaticky vygenerované odkazy (teda aj s mojím aff id), nech to človek nemusí písať celé sám.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Drago píše:
Jak je tabulka PR weby & Seznam katalogů a to podbarvení, co to přesně dělá?

Podbarví to řádek PRwebu / katalogu. Po měsíci podbarvení zmizí.

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Vím, že to není k tématu, ale nešlo by dát někam do adminu odkaz na ty nástroje jako jsou ranky a pozice a nevím, co všechno tu ještě máš? Někam jsem to vypisoval, ale teď nemůžu nikde najít kam. Šlo by to? Je myslím škoda tyto nástroje schovávat, když už je tu máš.
Díky

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Zkusil jsem podbarvit dejecho.cz a hodilo mi to:

SQL ERROR [ mysqli ]

Unknown column 'or_id' in 'where clause' [1054]

Objevila se SQL chyba při generování této stránky. Pokud problém přetrvá, kontaktujte administrátora fóra.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mě se ta chyba též ukázala, když jsem chtěl vyzkoušet podbarvení a to jak u pr webů, tak i u katalogů.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Jaký to má smysl to podbarvování? To je vhodné spíše pro majitelé těch webů ne? Mě jako uživateli to asi k ničemu nebude a kde uvidím nějaký výstup?
A prosím o odpověď i na mou předešlou otázku.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Drago píše:
Zkusil jsem podbarvit dejecho.cz a hodilo mi to:
SQL ERROR [ mysqli ]
Unknown column 'or_id' in 'where clause' [1054]
Objevila se SQL chyba při generování této stránky. Pokud problém přetrvá, kontaktujte administrátora fóra.


Díky, měl jsem to napsany, ale pak jsem tam ještě něco dopisoval a už jsem to znovu nezkontroloval. Byl tam překlep.

alijosha píše:
Mě se ta chyba též ukázala, když jsem chtěl vyzkoušet podbarvení a to jak u pr webů, tak i u katalogů.


U katalogů to funguje normálně, ta chyba byla pouze u PR webů. Ale alespoň ti může poděkovat ten co dostal zadarmo podbarvení. :-)

mkurri píše:
Vím, že to není k tématu, ale nešlo by dát někam do adminu odkaz na ty nástroje jako jsou ranky a pozice a nevím, co všechno tu ještě máš? Někam jsem to vypisoval, ale teď nemůžu nikde najít kam. Šlo by to? Je myslím škoda tyto nástroje schovávat, když už je tu máš.
Díky


Měl bych v hlavním menu udělat položku Služby a tam dát všechny služby co tu nabízím?

mkurri píše:
Jaký to má smysl to podbarvování? To je vhodné spíše pro majitelé těch webů ne? Mě jako uživateli to asi k ničemu nebude a kde uvidím nějaký výstup?
A prosím o odpověď i na mou předešlou otázku.


Podbarvení má výhodu jen pro majitele těch webů/katalogů. Pokud tam žádný web/katalog nemáš, tak tě to zajímat nemusí. Je to tam, protože u většiny služeb si vše vkládají uživatelé, ale zde jsem část jich vložil sám a tudíž se v roletce zobrazují všechny weby. Ještě si pohrávám s myšlenkou, že ten kdo má weby takového zaměření, tak jich má více než jeden a tudíž bych to podbarvení PR/katalogů zobrazoval jenom těm, kteří tam mají alespoň jeden takový web vložen.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Otakar Pěnkava píše:
U katalogů to funguje normálně, ta chyba byla pouze u PR webů. Ale alespoň ti může poděkovat ten co dostal zadarmo podbarvení. :-)


Rád sponzoruji ostatní, mám dobré srdce :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Měl bych v hlavním menu udělat položku Služby a tam dát všechny služby co tu nabízím?

Myslím, že by to šlo. Odkaz na ranky, odkaz na pozice a nevím, co dál tu máš. Myslím, že by to pomohlo.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
možno by to chcelo aj štatistiku ako sa zvýšila preklikavosť po zvýraznení

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se