Novinky & změny

Vyhovuje vám táto nová možnosť?
100%
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Celkem hlasů: 2
Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Naše aukcie sú jedinečné, pričom žiadny iný podobný portál sa im nemôže rovnať. Každopádne si uvedomujeme, že ani naše aukcie nie sú dokonalé, a preto ich stále vylepšujeme. Najnovšou novinkou je pridanie zasielania súkromných správ po tom, čo niekto prebije vašu cenu na aukcii…

Kvalita sa pozná trhom

Na našom portály sa síce diskusia nerozbieha tak aktívne, ako niekde inde (napríklad multiúčtami ;) ), no zato tá pravá kvalita sa pozná podľa aktivity trhu. Na tom našom už prebiehajú prvé obchody a jedna aukcia už dokonca skončila. Uvedomujeme si, že čím budú naše aukcie kvalitnejšie, tým bude tento trh ešte väčší. Z tohto dôvodu prinášame aj túto novinku.

Ako to funguje?

Ak odteraz zadáte akúkoľvek novú ponuku na aukciu, alebo už nejakú máte na iných aukciách, vždy vám príde súkromná správa v prípade, že niekto túto vašu ponuku prebil

Pre majiteľov aukcií to znamená, že im príde súkromná správa vždy, keď sa objaví nová cena.

Postupom času plánujeme túto možnosť ešte obohatiť o kontrolu, či ešte jedna takáto zaslaná súkromná správa nebola prečítaná a v tom prípade by sa tá stará aktualizovala, aby častí predajcovia nemali plné schránky týchto správ.

Nefunguje to?

Je to možné, nie sme neomylný a v tomto prípade budeme radi, ak napíšete správu a presný popis problému do určeného fóra Nápady & Návrhy. Vopred ďakujeme, ak takúto chybu nájdete a čo najskôr ju ohlásite, aby sme ju mohli čím skôr odstrániť.


Komentáre na túto zmenu akceptujeme tuto a budeme veľmi radi, keď nám napíšete svoj názor a zahlasujete v ankete ;).
//Whispere:tuto=zde ;)

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Super! Sice jsem nic ještě nedražil, ale časem určitě něco. Jen tak dál!

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Já už vesele dražím na WD, tyto příhozy mi chyběly a se Senkym jsme tomu dali největší prioritu a tady je výsledek.

Thomas03
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 12.11.2010
Wau! Uz jsem zde prihazoval. Je sice skoda ze az u novych aukci, ale to je detail.
Portfolio v přípravě...

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Nie, teraz to funguje úplne vo všetkých prihodeniach... Len iba pre tie, ktoré boli vykonané po update - staré by som mohol tiež nejako zorganizovať, no myslím, že zatiaľ tu nie je tak veľa aukcií, že by si to ľudia nemohli prezrieť, ohodnotiť, prípadne prihodiť a viac sa už nestarať, keďže im budú chodiť SS...

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
Co udělat možnost si zapnout aby mi chodily emaily místo soukromých zpráv, myslím že by to uvítalo dost lidí.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Aj to bude. Teraz je to možné, keď si v Užívateľskom paneli zapneš upozorňovanie emailom na nové správy ;)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se