Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsme fórum znovu zaktualizovali, tentokrát na verzi 2.1.5. Tato verze s sebou přináší hlavně úpravy designu, na vylepšení přijde čas v následujících verzích.

    Aukce
  • přepracován vzhled přidávání aukcí
  • u aukce je odkaz na draženou doménu/web

    Slevové kupóny
  • znovu aktuální

    Podobná témata
  • kompletní předělání

    Nastavení
  • na úvodní straně Nastavení přibyly statistiky

jvic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 27.03.2011
Divím se, že ti to ještě za tu práci stojí. Bohužel je tu mrtvo - je to tak a nemá cenu před tím zavírat oči...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Souhlas s jvic, ale ...
Možná by se to dalo vzít za jiný konec. Například ty stále aktualizující se kupóny mě nutí se vracet. Dokonce jsem je hodil na 404m pod sekci pro domainery, protože ty co tam mám mě nebaví pořád aktualizovat (=nějaké příjmy z affilu). Možná jít cestou vytvoření velké sady užitečných nástrojů, kolem kterých se vytvoří komunita a ta pak bude využívat fórum. Pár návrhu do začátů: sledování datumy aktualizací gpr a srank + možnost nechat si sledovat svoje weby (získáš dostatek dat aby jsi mohl vyvodit jestli celkově weby rostou anebo padají, tedy něco jako sledování průměrného ranku) = lidi chtějí diskutovat o aktualizaci sranku, chtějí se o něm bavit, chtějí slyšet komu stoupl a komu klesl, nechtějí v tom být sami.
Prostě já být na tvém místě vsadím na nástroje, které potřebuje cílová skupina a godaddyiovským způsobem to pak propojím s webfair. Něco jako: Tento týden byl přepočet srank a váš srank stoupl s 30 na 40. To už by stálo možná za to zkusit prodat linky. Využijte náš trh s odkazy. Průměrná cena odkazu u vašeho tématu a srank 40 je 100 CZK (4 EUR)/měsíc.

jvic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 27.03.2011
Jak píše drago, užitečné nástroje se hodí. Například po zpoplatnění seo nástrojů na sledování ranků jsem přešel na webator.cz, kde se dají sledovat automaticky ranky a nemusím to sám kontrolovat. Když se změní, přijde mail. Ale snažit se za každou cenu oživovat fórum, je podle mě zbytečné.
To samé kupony jsou bezva, jen jsou často neplatné, ale aspon něco :-)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Drago píše:
Souhlas s jvic, ale ...
Možná by se to dalo vzít za jiný konec. Například ty stále aktualizující se kupóny mě nutí se vracet. Dokonce jsem je hodil na 404m pod sekci pro domainery, protože ty co tam mám mě nebaví pořád aktualizovat (=nějaké příjmy z affilu). Možná jít cestou vytvoření velké sady užitečných nástrojů, kolem kterých se vytvoří komunita a ta pak bude využívat fórum. Pár návrhu do začátů: sledování datumy aktualizací gpr a srank + možnost nechat si sledovat svoje weby (získáš dostatek dat aby jsi mohl vyvodit jestli celkově weby rostou anebo padají, tedy něco jako sledování průměrného ranku) = lidi chtějí diskutovat o aktualizaci sranku, chtějí se o něm bavit, chtějí slyšet komu stoupl a komu klesl, nechtějí v tom být sami.
Prostě já být na tvém místě vsadím na nástroje, které potřebuje cílová skupina a godaddyiovským způsobem to pak propojím s webfair. Něco jako: Tento týden byl přepočet srank a váš srank stoupl s 30 na 40. To už by stálo možná za to zkusit prodat linky. Využijte náš trh s odkazy.

Máme to trochu jinak vymyšleno, v něčem se můj a tvůj pohled schází a třeba ve spojení s konkurencí se rozchází. Když jsem v listopadu oslovil konkurence, tak nikdo se k tomu neměl. Každý raději vytvořil svůj klon než by se spojil a vytvořil něco pořádného.

jvic píše:
Ale snažit se za každou cenu oživovat fórum, je podle mě zbytečné.

Neboj, brzy uvidíš jakou cestou jsme se vydali.

jvic píše:
To samé kupony jsou bezva, jen jsou často neplatné, ale aspon něco :-)

Byly často neplatné, teď se snažím to držet s co největší aktuálností. Nicméně brzy to dostane crona a bude to kontrolovat automaticky.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se