Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem se zaměřil na WebDeal Ranky, které se dočkaly několika úprav a oprav.

Jednou z těchto úprav jsou i vylepšené grafy, které jsou nyní roztaženější a zobrazují i více dnů. Původní grafy zobrazovaly 8 dnů, nově je to dnů 11. Kromě toho byly i upraveny barvy jednotlivých čar grafů. Dále došlo k přesunutí legendy, která se přesunula z pravého kraje nad graf a z původních zkratek se nově zobrazují celé názvy (viz. PR => Pagerank, SR => Srank, atd).

Dale jsem opravil přepočty ranků ranky.php?mode=prepocty , zatím ovšem jenom technickou funkčnost. Ještě chybí váhy velikostí přepočtů a celé dotažení funkce do konce.

Do budoucna uvažuji o:
  • Možnost si nastavit legendu dolů pod graf
  • Možnost nezobrazování některých grafů
  • Možnost podbarvit si jednotlivé weby v přehledů ranků

Až budete kontrolovat ranky, všimněte si dnešního přepočtu. Současně došlo k opravení chyby, která způsobila vynechání jednoho přepočtu.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ešte skús dať unique na dátumy, lebo je zbytočné zobrazovať viackrát jeden dátum ;)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Normálně se tam nezobrazuje víckrát datum, jen před dvěma týdny se tam objevila chyba, která to celé zduplikovala, ale to ti za pár přepočtů z toho grafu zmizí.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Super věc a zase posun k lepšímu. Děkuji za tuto službu :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Otakar Pěnkava píše:
Normálně se tam nezobrazuje víckrát datum, jen před dvěma týdny se tam objevila chyba, která to celé zduplikovala, ale to ti za pár přepočtů z toho grafu zmizí.

Okey, dik za vysvetlenie..

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se