Novinky & změny

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
freez píše:
mě WD sedí nejvíc že tu není denně stopadesát vláken o ničem, to je snad jedině dobře, obchody se podle mě rozběhnout

Tohle si všichni zapište a přečtěte, až se zase budeme bavit na téma "Jak zvýšit aktivitu". :)

A to zpoplatnění WT -> opět možnost pro WD (kam ti lidé půjdou?) :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ještě jeden edit, dnes mě o tom, že se WD s obchody rozjede přesvědčil i post na WT o tom jak i přes zpoplatnění aukcí tam obchody stojí za starou bačkoru, viz vlákno
Neozývající se a neplatící výherci aukcí
a než tohle tak to ať je na WD raději obchodů méně, ale obchody smyslu plné kde bude nějaké jistota, že prodejce a kupující je "normální" člověk a ne věčně se vymlouvající šmejd.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Přesně tak. Je lepší mít tu třeba 5 obchodů do měsíce, které budou dotaženy do konce, než 50 a z toho jich bude třeba též jen 5 do konce.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Jiří Rostecký píše:
freez píše:
mě WD sedí nejvíc že tu není denně stopadesát vláken o ničem, to je snad jedině dobře, obchody se podle mě rozběhnout

Tohle si všichni zapište a přečtěte, až se zase budeme bavit na téma "Jak zvýšit aktivitu". :)

A to zpoplatnění WT -> opět možnost pro WD (kam ti lidé půjdou?) :)


Keď sme sa bavili o zvýšení nechceli sme desiatky vlákien, kt. nebudú mať žiadnu hodnotu, jednalo sa o ľudí, kt. boli aktívni tým, že pridávali príspevky s hodnotou a predávali menšie weby, designy a pod.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Marek L. píše:
Keď sme sa bavili o zvýšení nechceli sme desiatky vlákien, kt. nebudú mať žiadnu hodnotu, jednalo sa o ľudí, kt. boli aktívni tým, že pridávali príspevky s hodnotou a predávali menšie weby, designy a pod.

Jasně, ty bohužel zatím nemáme. Ty je nutno získat, ale to se zatím nedaří - to se snažím celou dobu říct. Já to špatně nemyslím. Kdybych nechtěl pomoci, nerozebírám to tu a netrávím tím čas ;)

Ale překvapuje mě, kolik lidí mi odpovědělo. Je vidět, že je tu dobrá komunita = základ :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Samozrejme to tak beriem aj ja, ani nevravím, že to zle myslíš. Chce to zrejme čas a trpezlivosti, komunita základ má, čož je dobre. Verím, že sa to tu časom rozrastie.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tomu věřím také. Stále se to tu hýbe a jsou tu fajní lidé.

Co dát třeba někdy nějaký hromadný sraz na chatu, Skypu nebo podobně? :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A co sraz v reálném světě na reálném místě? :-)

Pro bratry Slováky, jezdím i několikrát do roka k Púchovu a P. Bystřině za rodinou přítelkyně (ano,je Slovenka), takže mohu prubnout oba státy :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak jak se říká, vše je jen o lidech, tak se stačí domluvit a je sraz na světě :-) Ovšem, musela by být nějaká účast (více jak dva - tři lidi)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Púchov a okolie by nebol problém :) vedel by som aj o ďalšom účastníkovy, ktorý sem síce často nechodí ale určite by prišiel :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak když by to vydrželo do začátku 3 měsíce, marce po Slovensky :-) Tak se rád zúčastním SK srazu v Púchově. Tchán má naroděniny, takže tam pojedu na 100%. Jen bych nemohol být organizátorem, jelikož jediné co vím kde je v Púchově je Tesco a Matador (Continentál) :-)

Ale GPS vlastním, tak stačí dát jen adresu :-) Čas příjezdu upřesním, hned jak budu vědět, že dostanu dovolenou!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Ak by sa pridal ešte aj niekto ďalší, nebol by to problém.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Dobrý nápad s tím srazem :) Určitě bych se dostavil.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Určitě. Já jsem tedy ještě "neřidič", chci si řidičák udělat až po střední (za rok). Takže bych musel vlakem/busem, což mi nevadí, jezdím tak už pár let :D

Jak říkám, podle místa. Na Slovensko jako opravdu ne, to mam přes celou republiku - Jižní Čechy...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se