Novinky & změny

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No vidíš, tak jsem se sekl jen o jeden úřední den :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
PayPost v prosinci, respektive možná za týden, KUPčlánek.cz dnes v 15:00 - www.kupclanek.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Otakar Pěnkava píše:
Tohle si prosím řešte jinde. Ať si Honza založí vlastní vlákno. Na WebDealu klidně o tom diskutujte, ale prosím mimo tohle vlákno.

janKali píše:
PayPost v prosinci, respektive možná za týden, KUPčlánek.cz dnes v 15:00 - http://www.kupclanek.cz


Děkuji, že tu moji citaci dodržuješ. Myslel jsem, že v tomto ohledu budeme udržovat nějakou etiku.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Otakar Pěnkava píše:


Děkuji, že tu moji citaci dodržuješ. Myslel jsem, že v tomto ohledu budeme udržovat nějakou etiku.


Nevím co je za problém. Tohle si psal někdy před více než 14ti dny. Jednak jsem to ani nečetl (nečtu tady úplně vše), pak je to dost zašitý... V neposlední řadě jsem myslím z naší dohody nic neporušil. Pokud to máme řešit tady a ne v SZ, tak klidně. Kde je problém prosím?

PS: Klidně tyhle dva příspěvky smaž, pokud ti prijdou závadné a nějak Tě poškozují... Já s tím problém nemam :-)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nebudu nic mazat, nevidím důvod proč a cenzura je mi proti srsti. Jen mi vadí tvůj arogantní tón.

janKali píše:
Je zatím brzo a jak napsal Ota, do tohoto vlákna to nepatří. Až bude ten správný čas (zanedlouho), tak se dozvíte vše podstatné.

janKali píše:
Jednak jsem to ani nečetl (nečtu tady úplně vše), pak je to dost zašitý...

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Myslím, že to trochu moc hrotíš. Vynech emoce a bude to v klidu :-) Úsměv je lepší...

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
No jo, etika se v CR moc nenosi, natoz kdyz jde o penize :/

janKali píše:
Myslím, že to trochu moc hrotíš. Vynech emoce a bude to v klidu :-) Úsměv je lepší...


Radsi soupej nohama, kdyz nejses schopen uznat svoji chybu.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Hele stephan, nemám čas ani chuť pročítat minulé stránky, co byly napsány před 14ti dny, když píšu nějaký post. Vůbec nevíš na čem jsme se s Otou dohodli, tak se prosím do toho nepleť. Umím uznat svoji chybu, když je na místě...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Neřešme to už, vedlo by to k dalším hádkám. Osobně to beru za ukončené a věřím, že JanKali se z toho poučil a bude dbát nepsaných pravidel.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Děkuji a beru to stejně jako ty. Už sem nic k tomu psát nebudu. Za způsobené nedorozumění se omlouvám.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se