Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Všem našim uživatelům samozřejmě přejeme šťastné a veselé Vánoce, spoustu pohody, klidu od práce a spoustu nových nápadů!

I letos jsme pro Vás připravili dárek v podobě nové verze WebDealu 2.5, interně známý jako Šmoulíček. Tentokrát je ale dárek jiný. Nejedná se přímo o souhrn změn na fóru, ale přináší úplně novou službu napojenou na fórum.

Tou novou službou je nový payperpost systém - PayPost.cz. Zatím je systém naplněn testovacími daty, abyste jej mohli testovat. Pokud budete chtít připsat kredit na testování, napište mi. Po novém roce přijde promazání celého systému a spustíme betu už s reálnými penězi a poctivým schvalováním webů. Registrace PayPostu a WebDealu jsou propojené, nemusíte se tedy znovu registrovat. Na systém se dostanete pomocí zelené položky v menu PayPost.

Na závěr bych se rád vyjádřil k informacím o změně majitele fóra. Ano, WebDeal skutečně přejde kompletně na nového vlastníka, ale nikde jsem nepsal nic o prodeji.
WebDeal přejde pod s.r.o ve kterém mám 100% podíl, nemusíte se bát tedy žádných negativních změn, které přijdou se změnou.

Pěkné Vánoce!

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No to je ale dárek :-) Po večeři si ho rozbalím :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Dáreček vypadá krásně, snad se služba rozjede.
Kde mohu psát objevené chyby systému? Už jsem jich tam pár našel. :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
galax píše:
Dáreček vypadá krásně, snad se služba rozjede.
Kde mohu psát objevené chyby systému? Už jsem jich tam pár našel. :)


Chyby nahlašuj normálně zde - http://webdeal.cz/chyby-f121/ akorát někam prosím připiš, že se jedná o chybu v PayPost :) Díky
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
PayPost dostane vlastní sekce, nechtěl jsem je zakládat dříve než to ohlásím.
//Můžeš vložit chybu sem: chyby-f129/

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Perfektné...Každým updatom ma milo prekvapíš, hneď to idem okukať...

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Hezký vánoční večer všem.

Krásný dárek, jen jsem čekal, že spuštění bude finální verze a ne vývojové. Je to trochu škoda, přidávat do systému data, když se v lednu opět smazají :-) Inu i já se připojím se svou troškou do mlýna - s Otou jsme měli stejný "nápad" a také počátkem ledna spouštím pay-per-post systém, nicméně trochu odlišný než PayPost. S Otou jsme si na dané téma dali už debatu a věřím, že oba systémy mají svůj směr (ač je každý odlišný) a najdou si oba své příznivce.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Pane Oto - klobouček...velká paráda a právě jste si vzal na bedra poměrně kopec práce a jistě ze začátku budete muset do toho vrážet velké úsilí, ale pokud nebude prostor pro vykuky a ty, co přemýšlí jak vydělat bez práce, tak si myslím, že to pošlape :) Těžko říci, zda v té službě něco vydělám - tak trochu doufám, že ano, ale hlavně dokáži ocenit, když někdo dělá něco pro komunitu a posouvá věci vpřed. Taky dodám, že na Webdealu jsem se asi dozvěděl co se týče tady těchto trhů a IT byznys fór nejlepší a nejpočetnější informace a super tipy. Dostal jsem se i třeba ke spolupráci s lidmi, co už dokázali velké věci a přitom jsou ochotni nám tu radit a účastnit se diskuze.. Taky jsem začal dělat některé věci jinak a začínám fušovat i do dalších - tady se člověk může velmi inspirovat a hledat nové cesty....
Kali - těším se jak to pojmete a jsem zvědavý )

Děkuji tedy, mohu za sebe už jen dodat, že WebDeal a i WT mi daly strašně moc a když vidím, co lidí na internet dokáží a co všechno se dá soustavnou prácí a vzděláváním dokázat - a mohu tu číst jejich názory a zkušenosti - k nezaplacení ! :)

Díky tedy za vše a pěkné svátky :)

Luctator
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 20
Registrace: 26.11.2012
janKali píše:
Hezký vánoční večer všem.

Krásný dárek, jen jsem čekal, že spuštění bude finální verze a ne vývojové. Je to trochu škoda, přidávat do systému data, když se v lednu opět smazají :-) Inu i já se připojím se svou troškou do mlýna - s Otou jsme měli stejný "nápad" a také počátkem ledna spouštím pay-per-post systém, nicméně trochu odlišný než PayPost. S Otou jsme si na dané téma dali už debatu a věřím, že oba systémy mají svůj směr (ač je každý odlišný) a najdou si oba své příznivce.


Zdravím,
o nějaké bližší informace ohledně Tvého projektu se nechceš podělit?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
janKali píše:
Krásný dárek, jen jsem čekal, že spuštění bude finální verze a ne vývojové.


Mohlo by být i finální, ale chci mít 100% jistotu, že je systém vpořádku a není tam schovaný skřítek. Určitě se najde spousta věcí, které jsem přehlédnul.

janKali píše:
Je to trochu škoda, přidávat do systému data, když se v lednu opět smazají :-)


Ano smazají se, nechci tam schovávat stará data. Samozřejmě mohu přenést na požádání data.

Luctator píše:
Zdravím,
o nějaké bližší informace ohledně Tvého projektu se nechceš podělit?


Tohle si prosím řešte jinde. Ať si Honza založí vlastní vlákno. Na WebDealu klidně o tom diskutujte, ale prosím mimo tohle vlákno.

dokec píše:
Pane Oto - klobouček...velká paráda a právě jste si vzal na bedra poměrně kopec práce a jistě ze začátku budete muset do toho vrážet velké úsilí, ale pokud nebude prostor pro vykuky a ty, co přemýšlí jak vydělat bez práce, tak si myslím, že to pošlape :) Těžko říci, zda v té službě něco vydělám - tak trochu doufám, že ano, ale hlavně dokáži ocenit, když někdo dělá něco pro komunitu a posouvá věci vpřed. Taky dodám, že na Webdealu jsem se asi dozvěděl co se týče tady těchto trhů a IT byznys fór nejlepší a nejpočetnější informace a super tipy. Dostal jsem se i třeba ke spolupráci s lidmi, co už dokázali velké věci a přitom jsou ochotni nám tu radit a účastnit se diskuze.. Taky jsem začal dělat některé věci jinak a začínám fušovat i do dalších - tady se člověk může velmi inspirovat a hledat nové cesty....
Kali - těším se jak to pojmete a jsem zvědavý )


Jsem rád, že se ti na fóru líbí. U WebDealu a nově i PayPostu budu praktikovat přátelský přístup a nabídnu hodně překvapení. Určitě je na co se těšit, chystám spoustu překvapení a pokud bude systém mít úspěch, budete z toho těžit všichni uživatelé.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Luctator píše:
Zdravím,
o nějaké bližší informace ohledně Tvého projektu se nechceš podělit?


Ahoj.

Zatím ne, to jsem slíbil jen vybraným bloggerům, kteří budou na spuštění spolupracovat. Je zatím brzo a jak napsal Ota, do tohoto vlákna to nepatří. Až bude ten správný čas (zanedlouho), tak se dozvíte vše podstatné.

Čtěte pravidelně WebDeal a nic vám neunikne!

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Ty vole a já sem se bál, že to dostane nějakej trouba a on je to náš Otakárek :) Skvělá zpráva :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I já jsem rád, že se změna vlastníka nekoná, jelikož bůhví jak by to tu dopadlo.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Změna se bude pochopitelně konat. Jenom to povedu stále já :). Ale změn bude spousta, hned první je PayPost a druhá velká přijde možná už koncem ledna :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
No nechci být kritický, ale mě tu popravdě hodně vadí, že se spouští nové a nové služby a žádná z nich se ve skutečnosti nedotáhne. Pár příkladů za vše:
1) WebAds - už je tu asi rok a stále není...
2) Keywords - do dneška mi vyskakují každou chvíli chyby...
3) Seznam katalogů - uvádí zcela zcestné parametry (např. ranky), takže je nepoužítelný... (myšleno neaktuální - třeba píše PR5 u webu, který má PR 1 atd.)

Moc těchto doplňkových součástí tu nepoužívám, ale myslím že by se mělo nejprve zapracovat na dodělání stávajících a pak dělat nové, jinak to neskončí vůbec dobře. Už teď si myslím, že to je na hraně... Chápu, že to je one man show, ale takhle tot u dlouho funkční nevydrží...

A teď se do mě pusťte!

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Podle OR ještě není ani s.r.o., takže to asi tak rychle nebude...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Včera byl první pracovní úřední den asi po 14 dnech, cos jako čekal? Osobně to vidím na pondělí 7.1. :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To si piš, ono když se na to koukneš, tak poslední den kdy na úřadech dělali něco jiného, než to že tam nejsou byla tuším středa 19.12.2012 a pak až dneska, dovedu si představit ty hromady :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Já myslím trochu ěnco jiného, ten termín 7.1. :) Ale to pochopíš v pondělí...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo tak, no to byl takovej můj odhad, že 7.1. by to mohlo být vyřízené :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Drago píše:
Vím, že jsem nedočkaví, ale jak to vypadá se spuštěním ostrého provozu?


Čekám už jen na s.r.o. Jakmile to bude, tak startujeme. V mezičase vylepšuji systém a přidávám další věci, které se mi tam nepodařilo stihnout.

janKali píše:
Podle OR ještě není ani s.r.o., takže to asi tak rychle nebude...


Svátky zrovna vycházely na pondělky a středy, takže až včera byl po dlouhé době úřední den.

freez píše:
Včera byl první pracovní úřední den asi po 14 dnech, cos jako čekal? Osobně to vidím na pondělí 7.1. :-)


Spíše počítám se středou, ikdyž ani další pondělí není vyloučeno v případě našich úřadů. Naštěstí už mám všechno oběháno a čekám jen na zápis do OR a vyřízení živností.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Ako to vyzerá s SRO-kou ? kedy môžme očakávať spustenie "ostrej" verzie PayPost-u ?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Firma dostala přiděleno IČO. Do třech dnů to nabyde právní moci a zobrazí se to v obchodním rejstříku. V pondělí přihlásím firmu k plátcovství DPH a v průběhu týdne to spustíme :).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se