Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Je to pár hodin co jsem zakládal téma o aktualizaci na verzi 2.2.4 a přináším první opravu. Spolu s Honzou (Jan Paluska) jsme se pustily do implementace Blekko Links jako náhradu za zrušené Yahoo Backlinks.

Proč jsme zvolili Blekko Links?
-podobné výsledky jako u YB
-dobrá odezva serverů
-přívětivé rozhraní
-nové funkce a grafy

Protože nevíme, jak se Blekko Links zachová, tak jsme jej zatím implementovali do jednotlivého ověřování ranků. Pokud tedy nenarazíme na nějakou chybu, tak se již brzy (v řádu několika dní) můžete dočkat plné podpory i v automatickém sledování ranků.

Dále jsme přidali do ověřování ranků i možnost zjištění počtu zaarchivovaných stránek na Archive.org a přemýšlíme o znovu obnovení služby Domény a současně o její větší modernizaci.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Super. Opravdu luxus klucí, hned o tom tweetnu :)

Jen mě napadlo pár vylepšení. Když někdo dá otestovat web, tak by se ho mohl systém zeptat: "Je tento testovaný web Váš? Nechcete aby jsme na něj za Vás dohlédli a vždy, když se nějaký z ranku pohne, tak Vám dáme vědět." = prostě propagace další webdeal služby.

Napadlo mě ještě propojení s poptávkou. Pokud někdo bude poptávat podobně charakteristické weby, mohl by jej systém upozornit, že po podobném webu je poptávka. Ale to už je možná až moc. Za chvilku tu budete mít stovky aktivních uživatelů denně a ti ten systém pěkně vytíží.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Za nápad děkujeme, zní to opravdu zajímavě. Nicméně nyní máme priority trošku někde jinde, takže pokud se rozhodneme toto realizovat, rozhodně to nebude v nejbližších dnech :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Drago píše:
Jen mě napadlo pár vylepšení. Když někdo dá otestovat web, tak by se ho mohl systém zeptat: "Je tento testovaný web Váš? Nechcete aby jsme na něj za Vás dohlédli a vždy, když se nějaký z ranku pohne, tak Vám dáme vědět." = prostě propagace další webdeal služby.


Je to tam.

Drago píše:
Napadlo mě ještě propojení s poptávkou. Pokud někdo bude poptávat podobně charakteristické weby, mohl by jej systém upozornit, že po podobném webu je poptávka. Ale to už je možná až moc. Za chvilku tu budete mít stovky aktivních uživatelů denně a ti ten systém pěkně vytíží.


Něco obdobného mám v plánu, ale jak psal Honza, tohle bude aktuální až po Vánocích.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
chválim, o podobných inováciach a aktualizáciach môžu uživatelia iných fór len snívať, len tak ďalej :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Díky za update, nicméně se mi Blekko Links moc nezamlouvá.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Wladass píše:
Díky za update, nicméně se mi Blekko Links moc nezamlouvá.


Mohu se zeptat na důvod? :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Reakce na změnu je tedy opravdu rychlá :-)

Nebylo by lepší používat toto : http://www.opensiteexplorer.org

Alespoň na pohled mi to příjde takové lepší
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Samozřejmě jsem ve finále zvažoval i použití tohoto, ovšem OSE neumí zobrazit jen příchozí linky, resp. jsem to nikde nenašel.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je fakt, že to tam nikde nevidím ani já
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Yahoo Site Explorer mi taky vzhled nepřišel fajn, ale to bylo vedlejší. Jde o to číslo, na jejich stránky přijdeš tak 2x do roka víceméně náhodou.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Přesně tak, důležitější je vždy funkčnost, než vzhled
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se