Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
WebDeal včera od cca 21:18 do 0:18 byl nedostupný, kvůli problémům s disky. Nyní už je vše obnoveno, nedošlo ke ztrátě dat. Veškeré aukce jsem prodloužil o délku výpadku.

Za problémy se omlouváme, ale jsou to jen servery a občas je s němi problém. Rád bych i poděkoval TELE3, které na problému usilovně pracovalo, přestože byl výpadek 3 hodiny, tak osud jim nepřál a když už vypadalo, že fórum bude spuštěno, našel se další problém.

Sepsali jsme o tom zprávu na BlogDeal, přečíst si ji můžete zde = http://blogdeal.cz/2012/02/webdeal-mimo-provoz/

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Tedy to je ale rychlost, sotva WD naběhne, máme tu i článek a vlastní thread :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Otakar Pěnkava píše:
Je to koníček, já bych neusnul dokud by to nebylo v pořádku.


Tak to máme štěstí, že to nevypadlo na několik dní - by pak chudák Webdeal třeba i mohl přijít o admina :)

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Hlavne že webdeal už beží :) Som včera zachytil, že akosika nechcel ísť, ale vedel som, že ráno to už bude bežať :) Otakar sa nám tu o webdeal stará naozaj excelentne :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tady se poslední dobou diskutuje jen o tom, že něco nefunguje, nebo WD nejde :( Pojďme zas rozjet nějaké diskuze... :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, poslední dobou je těch hlášení mnoho, ale zase se tím opraví věci, které uživatelům vadí.

Gondal píše:
Hlavne že webdeal už beží :) Som včera zachytil, že akosika nechcel ísť, ale vedel som, že ráno to už bude bežať :) Otakar sa nám tu o webdeal stará naozaj excelentne :)


Tohle nebylo ani o mojí zásluze, já pouze popoháněl Soudruha, který popoháněl menší rotu techniků. Neměli to lehké, problémů bylo hodně, ale mají můj obdiv, že se s tím tak dokázali vypořádat.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jiří Rostecký píše:
Tady se poslední dobou diskutuje jen o tom, že něco nefunguje, nebo WD nejde :( Pojďme zas rozjet nějaké diskuze... :)


Na jednu stranu máš pravdu, ale na druhou stranu se tím současně i Webdeal neustále zlepšuje a hlavně bude vše plně funkční.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Súhlas s alijoshou, každá chyba posúva webdeal ďalej, za poslednú dobu sa to tu pekne rozbehlo, dúfam že sa to ešte bude zlepšovať :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Když si vezmu, kolik toho má WebDeal jen na unikátních funkcích naprogramovaného, tak se divým že se z toho adminům nerozskočí hlava :-) A protože se vše musí dokonale otestovat a vyladit, je tak nějak normální že se najdou věci co nemakaj, není v silách admina vše odzkoušet v různých situacích a nastaveních. Takže jen tak dál :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Od toho sú uživatelia, aby si všimali a upozorňovali na tieto chyby. Otakar to následne vždy opraví (upraví) k našej spokojnosti.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Přesně tak, sám by to ani všechno nemohl stíhat ohlídat. Pokud chceme, aby to tu bylo příjemné jak po stránce funkčnosti nástrojů, diskuze i prodejnosti, je důležité, aby vše fungovalo minimálně na 100%.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
K tomu včerejšku, měli jsme v plánu doménu přesměrovat na jiný hosting a nahodit tam stránku s upozorněním a komentáři, jenomže než jsme to stihli provést technici hlásili, že problém bude co nevidět vyřešen a tak jsme to v podstatě ani nestihli.

Co se chyb týče, jsme samozřejmě moc rádi za feedback od uživatelů a chyby tu jsou, neboť neustále plánujeme a přidáváme nové funkce a samozřejmě to s sebou nese jisté chyby, které při testování neodhalíme. Současně se připravuje nasazení nové verze WebDeal, což bude docela dost velký zásah do kódu a tak se musí napřed jisté věci poupravit či předělat a samozřejmě občas se stane, že se spustí řetězová reakce a něco co fungovalo již s novými funkcemi nefunguje a proto jsme rádi, že nám tyto chyby hlásíte :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
Už se těším na další peckové novinky, co náš čekají.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Nikdo a nic není bezchybné a navíc si myslím, že tady to k něčemu jde na rozdíl od jiných portálů.Jen tak dál a hlavně a to mluvím sám za sebe zaměřit se na aukce.Děkuji

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Otakar Pěnkava píše:
Ano, poslední dobou je těch hlášení mnoho, ale zase se tím opraví věci, které uživatelům vadí.

Já vím, sám přeci také nahlašuji :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se