Novinky & změny

Ako hodnotíte túto novú možnosť?
100%
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Celkem hlasů: 1
Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Blog WebDeal píše:
Výpis externých aukcií sa ani poriadne nezačal využívať, a už ponúkame ďalšie vylepšenie. Tentoraz pôjde do tuhého :) …

Ak ste stále nenašli dôvod, prečo vložiť externý výpis aukcií na vaše stránky (keď vás nepresvedčilo ani opakovanie po 404m.com ;) ), tak teraz vám ponúkame možnosť zobraziť iba vaše aukcie. Každý užívateľ má takto možnosť pochváliť sa s tým, čo aktuálne predáva.

Celá veda je skrytá v novom parametri „uid“, ktorého hodnota je vaše (alebo pokojne aj cudzie) užívateľské ID na WebDeal-e. Svoje ID odteraz môžete zistiť cez stránku vášho profilu, kde sa (jedine vám) zobrazí nad IČ nové pole „ID“, ktoré obsahuje číslo reprezentujúce vaše užívateľské ID.

Príklad, ako vyzerá skript zobrazujúci aukcie mňa (Senky):
Kód: Vybrat vše
<script type="text/javascript" src="http://webdeal.cz/auction_export.php?uid=53"></script>


Takýmto spôsobom teda môžete ľahko vypísať iba aukcie jedného užívateľa.

V prípade, že o to bude veľký záujem a budete chcieť výpis aj viacerých užívateľov, založíme možnosť zadania viacerých ID. Myslíme, že toto ale zatiaľ postačuje.

Informácia:
Ak sa chcete o externom výpise aukcií dozvedieť viac, pozrite si našu stránku venovanú externým výpisom aukcií.


Myslíme, že výhoda je hlavne v tom, že ak ste doteraz mali niekde výpis svojich aukcií, a stále ste ich museli ručne meniť, odteraz to nie je potrebné a môžete sa tak zaoberať inými vecami, a výpis aukcií nechať na WebDeal-e ;).

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Sakra, hoši. Byl jsem v sobotu na chatě a vy takto nezahálíte. Vždyť se podívejte mezi váma a konkurenci vzniká propastný technický rozdíl...

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Mám pocit, že to čo vydáme najbližšie kompletne zrúti akúkoľvek snahu konkurencie, však Whispere? Veď už na to s ním teraz pozeráme, ešte dorobiť to najhoršie - PHP skripty :D. Všetko je to tak ľahké, len to treba ručne písať, to ma na PHP už sakra nebaví :)... Ale nebojte, len pre tú prestíž a rozdiel medzi nami a konkurenciou sa mi to oplatí :)...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Orguesta píše:
Sakra, hoši. Byl jsem v sobotu na chatě a vy takto nezahálíte. Vždyť se podívejte mezi váma a konkurenci vzniká propastný technický rozdíl...


My toho chystáme... jenom kvůli konkurenci bez nápadů nemůžeme ty novinky zveřejnit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se