Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem spustil službu WebDeal Klíčová slova. Služba běží samostatně, ovšem weby jsou propojené s Rankami.

Služba slouží k monitorování pozic na klíčová slova na Googlu, Bingu a Seznamu. Ke každému webu lze vložit 3 klíčové spojení, kromě toho lze si vést poznámky a to jak na úvodní stránce služby, tak u každého webu zvlášť. V detailu každého klíčového slova se zobrazí graf historie pozicí a graf hledanosti klíčového slova na Seznamu. Kontrola pozicí zatím bude probíhat 1x týdně (do doby neurčité, z důvodu otestování zátěže).

Uvítám rád veškerou kritiku, připomínky a nápady k vývoji této služby.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mnohokrát díky, luxusní vylepšeníčko.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak, již jsem novinku vyzkoušel a musím za sebe říct, že funguje naprosto bezvadně a bez chyby.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Skript funguje, pevne veríme, tak ako má, treba si však uvedomiť jednu podstatnú vec, a to je custom search, ktorý má zavedený Google a myslím, že aj Bing (Seznam akosi zaspal..alebo o niečom neviem?), to znamená, že sa niet čo čudovať, ak budete vyhľadávať vy na google svoju stránku na dané KW, a ukáže sa vám napr na 3. mieste, a vo WebDeal Klíčová slova to bude napríklad na 10. mieste - vaše vyhľadávanie je upravené, to v skripte je neutrálne.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Služba se mi moc líbí. Rozhodně palec nahoru.

Jen by jsem měl námět na vylepšení: na klicovaslova.php kde je seznam domén a klíčových slov, vedle kterých jsou pozice by to chtělo udělat něco klikatelného aby mě to hodilo rovnou na výsledek vyhledávání. Například aby se dalo kliknout třeba na tu ikonku vyhledávače. Jednak by to posloužilo pro ověření a také by se dala snadno zjistit konkurence.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Jojo, super věc. Jen dotaz: Do jaké pozice to prohlédává výsledky vyhledávání?

Myslím to tak, že když mi to u webu na dané klíčové slovo napíše N/A, tak to znamená, že nejsem v první stovce nebo v první padesátce nebo .... ?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
-kst-: Aha, to jsem zapomněl dodat. Všechny tři vyhledávače prohledávají do 100 pozice, dál to nemá smysl, protože je už jedno jestli jsem na 440 pozici nebo na 526, tak daleko jde minimum lidí. Doplnil jsem k N/A i lepší titulek,

Drago: Máš to tam, je to uděláno tak, že ti to zobrazí stránku na které se web nachází. Co jsem teď testoval, tak u několika klíčových slov ty výsledky neodpovídají, ale s tím mají všechny služby na měření pozic problémy.

Dnes jsem přepnul měření pozic z Google.com na lokalizovaný Google.cz, do budoucna chystám i možnost volby mezi Google.cz/Google.sk/Google.com. Pokud chcete aktualizovat výsledky, můžete smazat kw a znovu jej zadat, zatím o nic nepřijdete.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Super, tak to nemá chybu to přepínání až bude. Chválím, dobrá práce.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
No mám v plánu ještě několik větších služeb a jednu trochu větší, ale tu spustím až se WD rozjede, protože jinak by nedávala smysl.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Hmmm, tak to už teď jsem zvědav, co to bude :-) Věřím, že se to tu rozjede velmi brzo.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Ahoj,
hezký počin! Jen mi to vyhazuje chybu :(
Kód: Vybrat vše
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/tools/simple_html_dom.php on line 70: file_get_contents(http://google.com/search?q=Vsetin&start=0): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 503 Service Unavailable
Fatal error: Call to a member function find() on a non-object in /var/www/hosting/webdeal.cz/includes/functions_ranky.php on line 66

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Vím o ní, za chybu se omlouvám, právě ji řeším.

//21:30 Klíčová slova už lze vkládat, zatím je to fixnuté a ukazuje to správně jen Seznam, postupně pracuji na zprovoznění dalších vyhledávačů, ráno spustím robota ať raději znovu propočítá pozice
//21:41 Služba opět kompletně v provozu.

Problém přetrvával už od osmé hodiny, resp. od té doby jsem o něm věděl, ale protože jsem rád, že někdo chyby hlásí, tak jsem ti navýšil limit o pět webů u Ranků & Klíčových slov (s platností do konce roku).

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Nevím jestli jsem slepý, ale nemůžu najít nikde ikonku na ranky a klíáčová slova. Nešlo by jí někam dát, třeba vedle Nástroje, dát něco jako Moje nástroje. Rád by jsem se tam dostal přes jedno kliknutí. Vím že jsem se tem už jendou dostal, ale nevím jak :(

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Klíčová slova a Ranky najdeš pod záložkou SEO v hlavním menu ! Též jsem to již několikrát hledal. Je pravda, že je to takové schované dost.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Na jedno kliknutí se dá dostat do obou, jinak když klikneš v menu na SEO, tak tě to hodí na Ranky. Jinak najdeš to v nabídce u SEO. Nástrojů v současné době je tolik, že je těžké je hodit tak aby byly všude hned na očích. Pokud máš nápad jak tohle vyřešit, tak sem s ním :-).

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Ok už se orientuju. Ještě jeden nápad. Když už tak hromadně ověřuješ ranky. Možná by stálo za to udělat téma/tabulku, kde by byl seznam přepočtů srank/gpr. Nějak mi teď nechtějí poskočit weby s srankem tak přemýšlím, kdy byl naposledy přepočet. Nějaká tabulka by se hodila.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Já musím mít na WD špeha, protože ty vždy přijdeš s něčím co mám v todolistu :-), ale možná bude stačit mít menší todolist. Přemýšlel jsem i nad dělením na velké a malé updaty (třeba podbarvením těch velkých). Jen přemýšlím u kolika % webů se rank musí změnit, aby se dal považovat za velký.

//14:54 Základ i s měřením by měl být hotov, až budu vědět u kolika webů se musí změnit PR/SR aby se to dalo počítat jako velký update, tak to dodělám :-).

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Stále mám s KW nějaký problém, když použiji přímo ověření a zadám doménu a KW tak se mi u obou objení N/A ale když KW zadám do vyhledávače jak na Seznamu tak do Google tak jsem v obou vyhledávačích na první straně, ale tady na WD mi to ukáže N/A. S googlem a KW mám největší problém, pořád mám ve výpisu N/A tak to zkusím ve vyhledávači zadat a najednou se najdu na druhé straně, nějak mi to nemaká, jak to máte ostatní kdo to používáte?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tento samý problém mám i já. Všude N/A i když vím, že to tak rozhodně není.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Až se to vyladí, bude to super, už se těším na sledování svých webů. Jen si říkám zdali WD budou mít vyhledávače rádi až tam bude pořádná sada dotazů.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Teď jsem byl na srazu Webtrhu a právě tohle jsem s jedním uživatelem detailně projednával. Teď v týdnu dodělám poslední zakázku co mám domluvenou a další brát nebudu, abych měl pořádně čas na vývoj fóra. Ta služba potřebuje inovaci jako sůl a určitě minimálně u Seznamu bych rád docílil kontroly na pozice klíčových slov každý den. Plus přidání logu - kdy byl web poprvé zaindexován a rozšíření grafů (a to i u Ranků).

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Já nemám u Seznamu u žádného slova pozici.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To samé je i u mě.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Klíčová slova jsou nefunkční, mám na papíře navrhnutý koncept, který tuto službu znovu postaví na nohy, zatím prosím omluvte její nefunkčnost. Služba byla zahlcena spousty weby a vyhledávače na to mají přísné limity, takže se nedostává ani zdaleka na všechny. O problému víme a brzy začneme řešit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se