Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem přidal motivační program na WebDealu. Zatím jsou tam pouze 3 zvýhodnění, ale do budoucna se jich chystá podstatně více i s lepšími bonusy. Program zatím podporuje jen bonusy za příspěvky, avšak do budoucna počítám jak s jejich rozšířením, tak s novými bonusy i jinými motivačními úkoly.

Zatím okleštěnou naleznete zde: motivacniprogram.php

Protože dnes proběhl přepočet ranků, dosažené bonusy se přičtou při dalším přepočtu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Koukám, že za poslední týden se novinky jen hrnou a to se mi líbí. Jentak dál :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Nevím, ale toto je první novinka, která mě vůbec nezaujala. Podle mě to vůbec není motivace. Naopak, lidé s mnoha weby tvůj systém nebudou využívat. Pokud chceš získat stále uživatele s více weby, musíš to dát neomezeně. Nevěřím, že sem někdo přijde a jen proto, aby to měl ve tvém systému, psal příspěvky v řádu desítek až stovek. Myslím si, že toto není povedené a že to degraduje tvoje služby, které jsou bez diskuze skvělé a fandím jim. Toto mi ale přijde dost mimo realitu. Uvidíš sám, jak se to ujme a kolik lidí to motivuje. Možná budu sám, kdo se na to radši vykašle :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
alijosha píše:
Koukám, že za poslední týden se novinky jen hrnou a to se mi líbí. Jentak dál :-)


Tohle byla jenom taková boční rychlovka, za pár minut hotové.

Jiří Rostecký píše:
Nevím, ale toto je první novinka, která mě vůbec nezaujala. Podle mě to vůbec není motivace. Naopak, lidé s mnoha weby tvůj systém nebudou využívat. Pokud chceš získat stále uživatele s více weby, musíš to dát neomezeně. Nevěřím, že sem někdo přijde a jen proto, aby to měl ve tvém systému, psal příspěvky v řádu desítek až stovek. Myslím si, že toto není povedené a že to degraduje tvoje služby, které jsou bez diskuze skvělé a fandím jim. Toto mi ale přijde dost mimo realitu. Uvidíš sám, jak se to ujme a kolik lidí to motivuje. Možná budu sám, kdo se na to radši vykašle :)


Nad neomezeně určitě neuvažuji, vedlo by to ke zneužívání systému. Jako se vším co je zdarma a ,,neomezeně´´. Pokud někomu nestačí současný limit, může si napsat jako to udělalo předtím už několik lidí.

V motivačním programu jsou zatím jen 2 bonusy, které jsou založené na příspěvcích. Proč? Protože to bylo nejlehčí implementovat, nicméně je tam ještě několik rozdělaných bonusů, které lze získat i jinak než psaním příspěvků.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
hezká novnika, WD opravdu fandím, jen by to už chtělo pořádnou reklamní kampaň:)

neomezeně bych to nedával, ale nastavil bych limit tak 20 webů/uživatele...

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
berkas1 píše:
neomezeně bych to nedával, ale nastavil bych limit tak 20 webů/uživatele...


Tak já už mám "Obsazeno 24 z 25 pozic" (chytil jsem nějakej bonus na Twitteru) a to jen proto, že ta volná pozice slouží na testování :) Ale tak jestli neni problém navýšit když si napíšu, tak bych to asi klidně nechal omezené. Jen u těch bonusových pozic by to dle mého názoru chtělo nějak vyřešit, který web se nachází na bonusové pozici (není pro mě tak důležitý, až bonus vyprší a pozice se zablokuje, tak mi to nebude vadit) a který ne. Nebo udělat bonusy natrvalo a nebudeš s tím mít tolik práce... :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Noebmedzene by to mali dostať len tí, čo si to skutočne zaslúžia a pomohli WD pri rozvoji..

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Otevři si ranky a počítá se to od vrchu, jinak než ti to expiruje tak budou ranky omezené na 25 webech, takže se neboj :). Po expiraci se stále ranky počítají (dám tam nějaký deadline, poexpirační datum, kdy to přestane i úplně počítat), jen se k nim nedostaneš. Napiš mi prosímtě soukromou zprávu kolik jich tak chceš a já ti po rozumném uskromnění přidám trochu vyšší limit. Sám mám také limit 25 webů (testoval jsem ten Twitter :)) a obsazené dvě pozice. Dá se domluvit individuální limit, pár lidí to už má, ale neříkám kdo kolik má, nedělá to dobrotu (proto ta SZ).

Bonusy čeká modernizace, současný způsob je zastaralý a ve vývoji je už i nová platforma. Současný systém motivace upravím asi na 5 webů/bonus. V plánu mám i bonus pro navýšení počtu klíčových slov u webu, ale ještě nevím kdy a jak to udělám. Ale pak získat ten bonus bude hustodémonskykruté :).

Ono stačí jedinné, rozjet WD a rád limity uvolním, protože se stroje samy zafinancují.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
A práve to jediné je najťažśou úlohou, vybudovať a udržiavať aktívnu komunitu nebude jednoduché

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Já také WebDeal nezakládal v domnění, že to bude snadné. Také to jde tak vidět, kde z tehdejších klonů (v té době se WD ještě dalo považovat za klon) zůstali jenom dva a zbytek se každý den před spaním modlí, aby zítra jejich fórum navštívilo víc než 30 lidí.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Podle mě je webdeal úplně někde jinde, než konkurenti, kteří jsou jen a pouze klasickými fóry a nebo napůl rozpadlé tržiště. Každá změna tu a nová funkce je dobrá a webdeal posouvá výš. Motivační program chce sice ještě doladit, ale už i tak sám o sobě není nejhorší. A řešit tu, jestli bude 10 nebo 20 domén, je úplně jedné ne. Pokud se i sami uživatelé nepřidají k propagaci, tak to tu nikdy pořádně fungovat nebude. Nejde čekat jen od majitele, že vezme haldu peněz a nakoupí reklamu všude možně a lidi se sem pohrnou. Mě osobně sem baví chodit několikrát denně a na jednom připravovaném mém webu chci dát i prostor propagaci tohoto skvělého fóra.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
súhlasím, novinky na webdeale si vždy rád pozriem, avšak chýba tu tá komunita, minimálne taká ako je na webfair, nie je to síce žiadny zázrak ale do diskusie sa zapája viacero ľudí..

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tu komunitu naženu nástrojema, už teď sem chodí 2x tolik lidí než před obdobím větších změn.
Současně sháním betatestery na testování nové službičky na WD. Myslím, že kompletně převrátí WD naruby.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
s testovaním môžem pomôcť, a som zvedavý čo ste pripravili / (čo si pripravil)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak pokud budu aspoň trochu platný, tak též rád pomohu s případným testováním. Jinak již se těším na tu revoluci na webdealu :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Otakar Pěnkava píše:
Tu komunitu naženu nástrojema, už teď sem chodí 2x tolik lidí než před obdobím větších změn.
Současně sháním betatestery na testování nové službičky na WD. Myslím, že kompletně převrátí WD naruby.


Ako to vyzerá s vývojom spomenutej služby ?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Byly to WebDeal Body, nicméně nejsou v konečné fázi. Do budoucna plánuji nákup/výkup bodů, trvalý příkaz a další.

Jinak co se týče Motivačního programu, tak ten dlouho už existovat nebude, prakticky motivační program obsahují WebDeal Body, což je služba oproti WD MP dlouho plánovaná.

Všechny služby na kterých jsem pracoval:
KAKABUS - Klíčová slova
KARKULKA - pracuji na tom, betatestery budu shánět za měsíc, projekt na vlastní doméně
GARGAMEL - WD 2.3 - Až po karkulce
CEDITO - WebDeal Body
OLYMPO - Rozhovory, nakonec jsme ustoupili od speciálního systému pro Rozhovory
ARCHI - Motivační program ve WD Body

Třeba Klíčová slova nebyl můj nápad, ozval se mi s ním jeden z uživatelů WD. To znamená, že pokud vám nějaká služba na WebDealu chybí, tak lze mi napsat, případně ji napsat do návrhů.

Motivační program bude zrušen ke dni: 1.10.2011 (více: novinky-zmeny/2011-dojde-zruseni-nasledujicich-webdeal-sluzeb-t959.html)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se