Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes vychází první setinková verze nedávno vydané major verze WebDealu 2.3.0. Pracoval jsem hlavně na tom co se nestihlo připravit do verze 2.3.0, hlavně mám radost z věcí, které jsou neobyčejné a nikdo je v ČR a na Slovensku nenabízí. Tady je seznam změn:

Aukce
Centrum obchodů:
  • Přidáno nastavení, možnost zasílání upozornění - při přehození, při skončení vaší aukce, při vyhrání aukce*
  • Upraven přehled, nově kvůli SMS přibyl boxík s ID aukce - ID obdržíte v SMS a po jeho zadání se dostanete na detail vaší aukce

Hostingy
  • Seznam firem - nový styl, pokud firma vložila i hostingový tarif -> zobrazí cenu s odkazem nejlevnějšího tarifu
  • Firmy mohou nyní vyplnit firemní Twitter a Facebook
  • Revize Hostingů, zjednodušení některých částí
  • Opravena chyba, která umožňovala aby uživatel ohodnotil hosting, který jej do služby vložil
  • V diskuzích hostingů upraveny názvy hostingů v roletce
  • Opravena chyba v detailech tarifů
  • Zjednodušena navigace při správě hostingové společnosti a jejich tarifů
  • Opravena chyba, kdy se do systému mohl vložit vícekrát stejný hosting
  • Propojení hostingů se slevovými akcemi**
  • V panelu už se nezobrazují poslední aukce, ale poslední nabídky hostingu
  • Přesnější přepočet z € -> CZK (využito hlavně při řazení hostingů podle ceny)

Slevové akce
  • Oprava chyb v systému
  • Možnosti smazat akci
  • Možnost označit akci jako neplatnou (pouze zakladatel akce)
  • Provázání s Hostingy viz výše

Obecné novinky
  • Možnost vložení telefonního čísla
  • Možnost nezobrazovat telefonní číslo v profilu (pokud jej vyplňujete jenom pro zasílání SMS notifikací u aukcí)
  • Možnost (a v případě SMS notifikací nutnost) ověření telefonního čísla (jak pro ČR, tak pro SR)

*Cena SMS
SMS zasílané k aukcím jsou zdarma. Zatím pouze spuštěno ověřování tel. čísel, od zítřka budou v provozu i notifikace. Omlouvám se za komplikace. V provozu.

**Propojení hostingů a slevových akcí
Při přidávání slevových akcí se nově u kategorie Hosting objeví roletka se seznamem hostingů, pokud vyberete jeden z nich, tak se u jeho tarifů bude zobrazovat žlutý trojúhelníček s odkazem na danou akci. Pokud daný hosting bude mít víc akcí než jednu, tak se odkáže náhodně na jednu z nich.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Super změny, zase vylepšení, které WD posouvá směrem hore!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
opäť krok vpred oproti konkurencíi

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No pěkná várka, líbí se mi ten sms systém u aukcí to je pecka :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Chválim hostingy a prepojenie so zľavami :) Good job :)

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Super, jen tak dále. Ty SMS jsou dobrý nápad, já bych ocenil i to oznámení o přepočtu ránků, jen tak kvůli přehledu (su jak malej, mám radost z každýho posunu:-)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Skvělá práce, dostane se i na opravení URL v profilu na G+ a FB ? + by neuškodilo aby se dal editovat Skype, když už se zobrazuje v profilu. Vím, že jsou to prkotiny, ale někdo si na tom zakládá :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jsem rád, že se vám nový update líbí, verze 2.3.2 se ponese v podobném duchu.

Wladass píše:
Dostane se i na opravení URL v profilu na G+ a FB ? + by neuškodilo aby se dal editovat Skype, když už se zobrazuje v profilu. Vím, že jsou to prkotiny, ale někdo si na tom zakládá :)


Aha, to jsem ani nevěděl. Díky opravím to v další subverzi (ale funkční by to mělo být zítra).

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Wladass píše:
Skvělá práce, dostane se i na opravení URL v profilu na G+ a FB ? + by neuškodilo aby se dal editovat Skype, když už se zobrazuje v profilu. Vím, že jsou to prkotiny, ale někdo si na tom zakládá :)


Opraveno. Ten skype tam byl naposled ve verzi 1.0, původně jsem myslel, že byl omylem odstraněn jak jsem upravoval vzhled.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se