Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem dodělal verzi 2.3.2, jedná se již o druhou setinkovou verzi hlavní verze 2.3. Tradičně přináší vylepšení, opravy a úpravy již stávajících služeb.


Aukce

  • Ostatní aukce prodejce
  • Aukci lze založit i bez vyplnění BINu
  • V případě zakládání aukce reklamy, je třeba vyplnit i adresu webu
  • ,,Dražit odkaz z tohoto webu´´ v Rancích byl zprovozněn i na novém systému aukcí
  • Oprava přihazování v aukci, opravena situace, kdy automatické přihození přihodilo 2x po min. příhozu.
  • Nyní lze editovat aukci i pokud někdo přihodí (lze jen upravit název aukce a min. příhoz)


Trh



Hostingy




Slevové kupóny

  • Nelze vložit 2x stejný kupón v případě, že už daný kód obsahuje jeden z aktuálních kupónů
  • Za vložení slevového kupónu (ani akce) se nedostávají WB
  • Propojení s Hostingy (viz níže)
  • Modernizace systému, lepší kontrola aktuálnosti kupónu
  • Slevové kupóny se znovu orientují převážně na hostingy a domény


WebDeal Share

  • Den podbarvení tématu stojí 4 WB
  • Délka podbarvení 7 dní


Ostatní

  • Drobná optimalizace headeru fóra (zmenšen prostor kolem loga, přebývající místo použito ve prospěch feedu při menších rozlišeních)
  • Nové příspěvky rozděleny na Nové nabídky, poptávky a příspěvky
  • Oprava menu a lepší optimalizace pro Internet Explorer
  • Menu upraveno i pro vyhledávače, odstranění zbytečných částí kódu

*Propojení slevových kupónů s Hostingy
Propojení funguje naprosto stejně jako u slevových akcí. Při přidání slevového kupónu se nově u kategorie Hosting objeví roletka se seznamem hostingů, pokud vyberete jeden z nich, tak se u jeho tarifů bude zobrazovat červený obdelníček s odkazem na danou akci. Pokud daný hosting bude mít víc kupónů než jeden, tak se odkáže náhodně na jeden z nich. Viz. jak to nyní má Wedos. Dále s modernizací systému jsem se rozhodl dát poptávku pro plniče slevových kupónů, více na odkazu níže:

Pracujte pro WebDeal! Nabídka práce pro WD!

Pokud byste chtěli vysvětlit některý bod v seznamu novinek, ptejte se.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
ocenil bych kdyby se
Nové nabídky | Nové poptávky | Nové příspěvky

zobrazilo i pokud není v dané kategorii žádný výsledek.

jinak super

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Milan_B. píše:
ocenil bych kdyby se
Nové nabídky | Nové poptávky | Nové příspěvky

zobrazilo i pokud není v dané kategorii žádný výsledek.

jinak super


Souhlas, když se dostanu na hlášku "Nebyly nalezeny žádné vhodné výsledky." a nejde se přepnout někam jinam, tak to místy zamrzí. I když možná ještě lepší by bylo, kdyby se odkaz na danou kategorii nezobrazil vůbec ani na stránce nove-prispevky.html, když ta kategorie bude prázdná...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Milan_B. píše:
ocenil bych kdyby se
Nové nabídky | Nové poptávky | Nové příspěvky
zobrazilo i pokud není v dané kategorii žádný výsledek.


Opraveno, občas mě to taky štvalo, ale byl jsem zvědav, zda se někdo ozve :-).


-kst- píše:
Souhlas, když se dostanu na hlášku "Nebyly nalezeny žádné vhodné výsledky." a nejde se přepnout někam jinam, tak to místy zamrzí. I když možná ještě lepší by bylo, kdyby se odkaz na danou kategorii nezobrazil vůbec ani na stránce nove-prispevky.html, když ta kategorie bude prázdná...


To by mohlo vyvolávat chaos a otázky ,,proč to tam chybí, když včera to tam ještě bylo´´. Dal jsem ke každé záložce počet nových položek.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Otakar Pěnkava píše:
To by mohlo vyvolávat chaos a otázky ,,proč to tam chybí, když včera to tam ještě bylo´´. Dal jsem ke každé záložce počet nových položek.


Máš pravdu, varianta s počtem nových položek je určitě lepší (jen mě to nenapadlo).

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Vyřešte ty nejnovější příspěvky, poptávky a nabídky ajaxem. Bude se v tom rychleji orientovat a neměl by to být problém...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mě osobně to tak jak to je teď se záložkou s počtem nových příspěvků vyhovuje, hned vidím kolik kde přibilo nového.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jojo, to bych nechal. Ale po kliknutí na záložku není třeba reload celé stránky, ale pomocí ajaxu...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
honyzahy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 18.01.2012
Nefungují mi "Sledované aukce".
Dal jsem si sledovat nějaké aukce. Když dám Centrum obchodů tak mi to vypíše že sleduji 3 aukce, ale když dám potom "Sledované aukce" tak místo sledovaných aukcí mi to vypíše aukce kde přihazuju.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Opravena chyba, která bránila sledovat aukce, ve kterých uživatel nepřihodil. Děkuji za nahlášení.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Ještě se vrátím k těm novým příspěvkům. Bylo by možné ve výpisu nových příspěvků nějak (třeba ikonkou) odlišit témata kam jsem už někdy něco napsal?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
-kst- píše:
Ještě se vrátím k těm novým příspěvkům. Bylo by možné ve výpisu nových příspěvků nějak (třeba ikonkou) odlišit témata kam jsem už někdy něco napsal?


To by sa veru hodilo :) niečo podobné ako bolo a je na WT.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Hotovo, akorát to zatím moc dobře nefunguje, resp. to dle pozorování zobrazí jenom někde. Možná jenom stará cache.

honyzahy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 18.01.2012
Ahoj, dnes jsem bidoval u aukce a bylo by příjemné, když vedu tak aby se to u té aukce objevilo a naopak když nevedu tak aby se objevilo, že vede někdo jiný.
Je dost matoucí když přihodím objeví se tam částka kterou jsem zadal, ale nevím jestli vedu, nebo jestli se jen zvýšila částka a stále vede jiný přihazující, který má skrytý limit. Jestli to tam je, a přehlédl jsem to tak by stálo za to, to pořádně zvýraznit.

-- 28. 01. 2012 00:01 --

A další, trochu jsme si zabidovali proti sobě a přidalo nám to skoro hodinu do uzavření. Nevím nemělo by to být tak, že to přidá pouze aktuální čas +3 minuty? Samozřejmě pokud je tento čas větší než regulérní uzávěrka aukce. Teď to vypadá že asi za každý bid to byli +3 minuty.

-- 28. 01. 2012 11:39 --

Nechci být hnidopich, ale další návrh na zlepšení. Dnes jsem chtěl zaplatit vyhranou aukci, ale docela jsem se zapotil než jsem jí našel abych se podíval na to zakolik jsem ji vlasně vyhrál!!! Nepřišel jsem na to jak jí najít jinak než přes "zprávy" a tam najít zprávu s "... vyhrál jste aukci". Navrhuju aby v "centrum obchodu" byla v tabulce "Aukce" další položka "Vyhrané aukce" kde bude seznam mých vyhraných aukcí.
A když už jsem v tom "Centrumu obchodu" tak to sice píše přihodil jsem 2x, ale když dám moje příhozy tak to nevypíše žádný, protože už jsou ty aukce ukončené.
To samé u sledované aukce - píše mi to, že sleduji 5 aukcí, ale když dám "Sledované aukce" tak to vypíše pouze jednu, protože další čtyři už dávno skončili.
A drobnost na závěr u aukce, když dám "zobrazit příhozy" tak mi ten graf trochu přetejká do nadpisu aukce (používám IE9 na WIN7).

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Děkuji za přípomínky, na opravách pracuji.

Opravena chyba, kdy jste jako vedoucí v aukci mohli oddalovat její konec, v případě že do konce aukce zbývala 1 hodina.
Pokud přihodíte, bude se zobrazovat v přehledu příhozů lišta zda vítězíte nebo prohráváte, dále status zobrazí také u odkazu na zobrazení/schování příhozů. Pokud nepřihodíte, nic se zobrazovat nebude.

---
Aha, ty jsi myslel něco jiného při těch příhozech. Upravil jsem limit, nyní to prodlouží jen v případě příhozu v posledních 15 minutách aukce a jen o 3 minuty. Dříve to byla poslední hodina a prodlužovalo se o 5 minut.

---
V Centru obchodů přibyla položka vyhrané aukce.

---
Lze zobrazit i ukončené sledované aukce.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se