Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes vydávám další setinkovou verzi majoritní verze 2.3. Přestože od uplynulé setinkové verze uplynuly dva týdny, tak seznam novinek je oproti dřívějším verzím skromnější. Je to dáno především začátkem vývoje nové majoritní verze 2.4 (Morlok), která mi bere víc času než jsem čekal. Někteří si mohou všimnout, že jsem online i v době, kdy Freez ještě spí :). Což znamená buď to, že pracuji extrémně pomalu nebo to, že nová majoritní verze bude nabušená. Teď ale ke seznamu novinek:

Aukce
  • Při přehození přijde SZ
  • V detailu aukce lze vidět zda vyhráváte v aukci nebo prohráváte
  • Deaktivován generátor exportu starých aukcí
  • Opravena chyba v příhozech, kdy se nepřičetla správně částka
  • Upraveno prodlužování aukcí - pokud přihodíte v posledních 15 minutách aukce se prodlouží o 3 minuty. Dříve to bylo za poslední hodinu o 5 minut.
  • U nově ukončených aukcí se zobrazí v detailu odkaz vedoucí na SZ, která byla zaslána s informací o aukci. (zobrazí se jen výherci a prodejci)

Centrum obchodů
  • Přidány boxíky v panelu Moje nabídky, Moje poptávky
  • Oprava sledovaných aukcí, kdy se zobrazily jenom sledované aktuální aukce s příhozy
  • Lze nyní zobrazit sledované ukončené aukce
  • Nová položka - Vyhrané aukce
  • Export aukcí

Share lišta
  • Opravena chyba, kdy jste si mohli podbarvovat téma, přestože bylo již podbarveno.
  • Reklama v liště -> u svých nabídek/poptávek se vám v liště zobrazí textové pole, které slouží jako titulek, po přidání se vygeneruje odkaz na nabídku/poptávku s vaším titulkem, který se bude zobrazovat v liště dalších 3/7 dnů

Ostatní
  • Oddělána modrá lišta v hlavičce fóra

Na závěr bych rád poděkoval uživateli honyzahy za nahlášení několika chyb.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Freez nikdy nespí :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tipy lišty byly propojené se Share lištou a musel bych ji předělat, což vzhledem k vysokému počtu vypnutí nemělo smysl.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se