Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem dokončil další verzi fóra. Tentokrát jsem se převážně zaměřil na zlepšování stávajících služeb a navigaci v nich. Velkou radost mám z Klíčových slov, které se mi podařilo výrazně zlepšit. KS byla vždy službou, která byla pozadu a nebyla delší dobu dotažená. To se z části mění a KS začíná být opět kvalitní službou.

Přestože se věnuji převážně vývoji WebAds a jejímu návrhu, nezapomínám i na stávající služby a jejich vylepšování.

Seznam novinek

Hostingy
  • Lepší stylování detailu hostingového tarifu
  • Opraveno srovnávání tarifů (v případě neomezeného prostoru to zobrazilo 0 místo neomezeno).
Klíčová slova
  • Jako výchozí jsou zápisky vypnuty, pokud máte zájem, můžete si je zapnout v nastavení služby.
  • Lze vkládat i více klíčových slov/web než 3, každé takové další klíčové slovo je zpoplatněno 25 WB/měsíc
  • Nový odkaz na přidání klíčového slova v menu KS
  • Automatické prodloužení dalších (>3/web) klíčových slov. Nutno zapnout v nastavení.
Ranky
  • V přehledu webů přibyl řádek s celkovým Pagerankem a S-Rankem
  • Automatické prodlužování webů, které se nevešly do limitu 10 webů (nutno zapnout)
  • Upravena funkce, díky které jste si mohli vygenerovat adresu přístupnou veřejnosti*
  • Zrychleno načítání detailu webu
Ostatní
  • Upraven vzhled vyhledávání.
  • Jako administrátoři máme snažší cestu zrušit podbarvení tématu.

*Adresa byla změněna, ze tvaru: ranky.php?mode=private&privatekey=XYZXYZXYZXYZ na ranky.php?mode=single&id=XX&key=XXXX. Kromě toho, že je kratší, došlo i ke sjednocení obou vzhledů a jejich správy.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Paráda, jen tak dál. A díky za ta Klíčová slova :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
paráda, jdu vyzkoušet KW :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
KW jsou určitě přínosem a opět dobrá práce jako vždy!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Horší je popsat je, tak aby nezabraly 3 řádky každá.
Drobnějších změn je spousta, třeba odkaz v Přidat klíčové slovo v KW (KS) zabral cca 30 řádků kódu, nebyl to jenom odkaz, bylo třeba tam dodělat vybírání webu a další úpravy.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Klasika, dobrá práca. Viacej klúčových slov sa bude hodiť :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se