Novinky & změny

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
Pokud někdo potřebujete volný kupón na registraci domény u Hexageeku a risknete to (jako že já už tuhle hloupost neudělám) napište si o ně do PM a rád vám je poskytnu. Mám k dispozici dva.
Trošku jinou cestou...

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
zabza píše:
risknete to (jako že já už tuhle hloupost neudělám)

O co jde? Poděl se prosím s ostatními, nebo alespoň pošli krátkou PM. Díky

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
Lukaaashek píše:
O co jde? Poděl se prosím s ostatními, nebo alespoň pošli krátkou PM. Díky


No jaksi mi vadí, pokud registrace domény trvá více než 12 hodin; vím, že je to zdarma, ale přeci jen to je dost dlouhá doba. A když do registračního formuláře vložíš omylem podruhé totožný kód a systém vygeneruje opět slevu 100% tak to už mě jednoduše odežene.

Jinak kdyby někdo chtěl tak kódy jsou
DURAKURAD
NYJEVYSEL

A k použití jsou, doména, kterou jsem omylem u Hexa... objednal je již úspěšně zaregistrována jinde a kód tedy nebyl použit.
(úspěšné použití kódu prosím napište, ať ho někdo omylem nepoužije po vás. I když ono to asi bude jedno...)
Trošku jinou cestou...

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
uz jsem to dohledal. No on je trosku problem v tom ze ten kupon na nakup .eu domeny DURAKURAD v te dobe pouzil nekdo jiny. Registrace se pak sekne. Sice mame na vas telefon ale pokud by vam nekdo od nas ze supportu volal ve 2 rano tak urcite nebudete rad :(

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
hexageek píše:
uz jsem to dohledal. No on je trosku problem v tom ze ten kupon na nakup .eu domeny DURAKURAD v te dobe pouzil nekdo jiny. Registrace se pak sekne. Sice mame na vas telefon ale pokud by vam nekdo od nas ze supportu volal ve 2 rano tak urcite nebudete rad :(


Volat nebylo nutné, stačilo jen odpovědět na mojí zprávu vloženou do komunikačního formuláře. Ale alespoň jsem díky tomu zjistil, že má Wedos .eu domény za 12,- Kč. No a protože u nich jde platit online, řešení bylo jasné...
Trošku jinou cestou...

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
zabza píše:

Volat nebylo nutné, stačilo jen odpovědět na mojí zprávu vloženou do komunikačního formuláře. Ale alespoň jsem díky tomu zjistil, že má Wedos .eu domény za 12,- Kč. No a protože u nich jde platit online, řešení bylo jasné...



omlouvame se stane se. kupony nejsou nesmrtelne :).. kazdopadne pred chvili nekdo vyuzil NYJEVYSEL .. dekujeme..

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Mě to vyhovuje. Na domény nespěchám. Jeden den registruju, druhej den změním DNS a třetí den tvořím web. Na co registrace do minuty, když změna DNS trvá až 24 hodin :-)

NYJEVYSEL jsem zneužil já. Díky všem :-)

iko12
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 150
Registrace: 06.03.2012
Je táto diskusia ešte aktuálna?
http://forlis.eu/ -Informačný portál pre každého

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
akce plati jeste do 15.7. rozhodli jsme se prodlouzit

iko12
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 150
Registrace: 06.03.2012
takže môžem ešte blognúť o WebDeale?

-- 07. 07. 2012 16:44 --

takže tiež som sa zapojil , článok sa nachádza tu : http://estudovna.eu/povinne-citanie/sta ... u-webdealu
http://forlis.eu/ -Informačný portál pre každého

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se