Ohodnocení domén

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zdravím, chtěl bych si od vás nechat ohodnotit doménu http://www.1id.cz ... je mi jasné, že nemá milionovou cenu a ani ji prozatím nemám v plánu prodávat. Jenom by mě zajímalo, jakou vůbec taková doména může mít akci.

A prosil bych o vynechání komentářů typu "Doména má takovou cenu, za jakou se prodá" ... to je mi samozřejmě jasné ;)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Nad tou doménou jsem uvažoval už minulej týden a abych ti řekl pravdu, nenašel jsem pro ní způsob využití, je krátká a docela zapamatovatelná, ale nějak mě nenapadlo na co jí použít a tak jsem jí neregistroval. Jediné na co bych jí snad použil je na katalog, ten ale dělat momentálně nechci.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Ahoj, tu jsem měl v seznamu :) Stejně jako freez sem nad ní uvažoval, ale nenašel jsem projekt nebo něco, na co by se přesně specificky hodila. A dělat konkurenci MojeID asi nemá cenu. Napadlo mě něco s databázemi nebo něco podobného, co by tam mohlo být. Cenu bych odhadoval regfee nebo do 500-1000max, více asi nee. Jak na ní postavíš pěkný projekt, tak i vyšší :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No krátká doména to je což o to, ale další věcí je využití. Taky jsem ji viděl v seznamu, ale ani mě nezaujala, resp. mě nenapadlo co bych na ní hodil.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já jsem uvažoval o img uploadu a zkracovači odkazů v jednom, popřípadě také nad tím katalogem. Za 18 korun svého nákupu nelituju a i když by se doména případně prodala za reg fee tak jsem na tom vydělal :))
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jasný, taky mám spoustu nevyužitých domén, na který nevím co bych dal. Do nedávna jsme měli ume.cz a taky nás nenapadlo co na ní dát, tak se prodala no..

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se