Ohodnocení domén

peterson88
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 13.07.2012
Prosím o ohodnocení domény, děkuji.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Žádná. Použití vidím maximálně pro nějaký bloggerský systém, kde si mohu založit neco.2go.cz. Takže regfree.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Hodnotu to bude mit urcite vetsi nez cenu registrace, ale nadruhou stranu necekej desetitisice. Domena ma pouze 3 znaky, navic je to pouzivana fraze "to go". Staci najit nekoho, kdo se zabyva vyrobky nebo sluzbami "to go"

peterson88
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 13.07.2012
Díky za odpovědi, myslím si, že by se dala nabídnout free hostingům, firmám se zbožím to go, ale také pro mobilní aplikace, prostě cokoli je mobilní. Když se podívám na google a zadám 2go tak škála využití je široká. Neříkám, že je to doména za desetitisíce, chtěl jsem ji jen ohodnotit a buď prodat, nebo zkusit nějaký little projekt.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Určitě vyzkoušej projekt, i kdyby se nechytl, tak se zvýší cena domény.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Jiří Rostecký píše:
Žádná. Použití vidím maximálně pro nějaký bloggerský systém, kde si mohu založit neco.2go.cz. Takže regfree.

Podle mě absolutně názor mimo. Netvrdím, že má cenu xxx tisíc, ale podle mě je to dobrá krátká doména. Pokud se majitel zamyslí tak jistě najde solidní využití.Rozhodně názor že má cenu jen registrace je nesmyslnej.Jinak určitě je lepší než seznam od šedé eminence v tomto článku k pozasmání: http://404m.com/2012/07/12/kupte-si-dom ... ent-123663 . jelikož tam jsou z 80% absolutní blbosti.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
webdesigndubina píše:
Podle mě absolutně názor mimo. Netvrdím, že má cenu xxx tisíc, ale podle mě je to dobrá krátká doména. Pokud se majitel zamyslí tak jistě najde solidní využití.Rozhodně názor že má cenu jen registrace je nesmyslnej.Jinak určitě je lepší než seznam od šedé eminence v tomto článku k pozasmání: http://404m.com/2012/07/12/kupte-si-dom ... ent-123663 . jelikož tam jsou z 80% absolutní blbosti.


Jirka se v tom zatim nevyzna. S domainingem patrne zacina, soudim tak podle jeho domen, u kterych si obcas rikam, jestli mela registrace smysl. Ale v tom je domaining vlastne krasny, kazdy vidi v domene jinou hodnotu a jiny potencial.

Seznam "Sede eminence" je nic moc, predpokladam, ze ty lepsi kousky nezverejnuje. Pokud by tenhle seznam mel byt to nejlepsi co ma, tak si myslim, ze mam daleko hezci domeny. Zrovna dnes vecer jsem dokoncil dalsi obchod :)

Celkove se da rici, ze domenovy trh je znacne pokriven a spousta jedincu si mysli, ze ma domeny za desetitisice, viz aukce.

peterson88
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 13.07.2012
Ještě jednou díky za odpovědi, určitě mi tyto příspěvky přidali na větru do plachet :) a zkusím vymyslet nějaký projekt, nějaké nápady jsou, tak jak říká stephan, i kdyby se nechytl tak zvýší cenu domény.

-- 14. 07. 2012 12:25 --

Nevíte co znamenají hodnoty z https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal
Konkurence: Nízká
Celosvětový objem vyhledávání za měsíc 1 500 000
Místní objem vyhledávání za měsíc 18 100

Dík za odpověď.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
<- po přečtení všech, kterých se to týkalo, mažu obsah + žádám o smazání ->

peterson88
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 13.07.2012
Není se za co omlouvat, každý ocení doménu jinak, já si ji v momentálně cením na 1 - 2tis a pokud bude na webu nějaký projekt "vydělávající" tak si doménu s webem budu cenit na více než pár tisíc.

A co se týče webdesigndubina, kdo by chtěl prodat doménu pod cenou když je potencionální šance ji prodat za více? A mít více účtů na webtrhu? Aukro povoluje mít neomezeně účtů, nechci nikoho nějak odčerňovat, ale myslím si, že tento uživatel nikomu nezpůsobil faktickou škodu, tedy nedočetl jsem se o ní v diskuzi.

A taktéž na závěr, nepatří tato diskuze jinam? ;)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
<- po přečtení všech, kterých se to týkalo, mažu obsah + žádám o smazání ->

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se