Ohodnocení domén

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Co říkáte na doménu CSIMiami.cz? Jaká je podle vás potenciální hodnota tohoto doménového jména?

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
No tak to je fakt pekná doména! Myslím si, že hlavne keby si našiel niekoho, kto by o tomto seriály chcel urobiť web, tak by si si mohol pýtať celkom dosť. Určite to nie je regfree ;).

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
No já bych ho urobil neskutečně rád...

Ale je to na mě asi moc drahá hračka.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
čeče já se díval dlouhou dobu na doménu krimilanky.cz a uvažoval tam web udělat o všech včetně anděl a předměstí co myslíte?

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Krimilanky.cz úspěšné nebudou.
Pokud nějakou kriminálku sleduju, případně se dívám na její oficiální web, ne na web, kde jsou všechny.
Podle mě to úspěšné nebude, ale je to čistě můj osobní názor.

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Jakub Senko píše:
No tak to je fakt pekná doména! Myslím si, že hlavne keby si našiel niekoho, kto by o tomto seriály chcel urobiť web, tak by si si mohol pýtať celkom dosť. Určite to nie je regfree ;).

Nějaký obsáhlejší web tam chystám. Jelikož vlastním několik seriálových webů, mezi které patří např. HouseMD.cz, bude pro mne "rozjezd" nového ser. webu o něco jednodušší.

Mr. Atsor píše:
No já bych ho urobil neskutečně rád...

Jestli chceš, můžeme se do toho pustit spolu ;) Klidně 50:50...

Milan_B píše:
čeče já se díval dlouhou dobu na doménu krimilanky.cz a uvažoval tam web udělat o všech včetně anděl a předměstí co myslíte?

Supr nápad! Pusť se do toho a později se můžeme kdyžtak domluvit na nějaké menší spolupráci.

Mr. Atsor píše:
Krimilanky.cz úspěšné nebudou.
Pokud nějakou kriminálku sleduju, případně se dívám na její oficiální web, ne na web, kde jsou všechny.
Podle mě to úspěšné nebude, ale je to čistě můj osobní názor.

Je to otázka přístupu k věci. Každopádně by nebyl nápad k zahození, udělat tam nějaký ten agregátor officiálních webů. Nemusíš oběhávat všechny of. weby, stačí se kouknout jen na tento a seš v obraze :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Jan Uruba píše:
...Jelikož vlastním několik seriálových webů, mezi které patří např. HouseMD.cz, bude pro mne "rozjezd" nového ser. webu o něco jednodušší...

Aha, tak na to som úplne zabudol :). Tak to hej, HouseMD.cz je skvelý projekt, tak držím palce ak sa ti niečo podarí na CSIMiami.cz!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se