Ohodnocení domén

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Čo si myslíte o tejto doméne? Viem, že môže byť vhodná na akékoľvek slovo "fajne", no originálne to bola domény firmy Fajne! - a toho sa najviac bojím (alebo teda pre to som to riskol), že buď ju odo mňa budú vymáhať (tak nech - 20€ prežijem), alebo nebudú vedieť, že sa dá vymáhať a kúpia ju odo mňa keď zistia, že im stránka nejde (možno ju len zabudli predĺžiť). Možno by to ale chcel aj niekto iný... Každopádne, čo vy na ňu? Oplatilo sa ju predregistrovať podľa vás?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Sline
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 23.11.2010
Si ji nech. Nabídni jim ji a pokud nebudou chtít, tak na tom postav nějaké MFA, ať to vypadá jako seriózní web a udělej to tak aby to nemělo nic společného s tou firmou, pak ji od tebe ani nevymohou.

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Pěkný úlovek! :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Sline píše:
...Nabídni jim ji...

No jo, to plánujem :)

Sline píše:
...pokud nebudou chtít, tak na tom postav nějaké MFA, ať to vypadá jako seriózní web a udělej to tak aby to nemělo nic společného s tou firmou, pak ji od tebe ani nevymohou.

Jasné, alebo to nechám na DNParking (náhodou tie ceny za klik nie sú až tak malé a dokonca sa aj kliká!)... aj keď z takého webu by som mohol postaviť pekné MFA. No nič to, skúsim, uvidím :)... Len to sa bojím, že ak majú TM na slovo "fajne", tak by to vymôcť mohli v pohode... (ale asi to TM nemajú :D)

Orguesta píše:
Pěkný úlovek! :)

Ďakujem. Tak ja len sem-tam prechádzam zoznam domén na exspirovanie a keď som videl fajne.sk, skoro som si vyočil oči :D

Parkot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.11.2010
Velmi pěkná doména. :THUMBS UP:

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ďakujem :). Určite sa tam hodí čokoľvek, nie len informácie o mäse :). Uvidíme. Popracujem na nej a uvidí sa čo z toho bude...

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
Vynikajuci ulovok, mozes sa podelit, aky si mal najdrahsi klik a kolko mas UIP?

Inak na Slovenskej scene je volnych TM celkom dost (este k tomu aj zaujimavych), tiez vlastnim jeden kusok, pri ktorom si nie som isty, ci mi ho nemoze majitel TM zobrat..

Ale nechcem byt OT - http://web.archive.org/web/*/http://fajne.sk

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
UIP mám okolo 1000/mesiac (to je iba type-in!), čo je podľa mňa na slovenský internet úplne super. Dokonca to za 2 mesiace stihlo predbehnúť aj stránky ako html5.sk, či webgrafika.sk. Inak ale DNParking neukazuje najvyšší klik, priemer je ale 0.05€, čo je dosť slabé. Aj CTR je iba 1.87%, no vzhľadom k tomu, že je to iba parking je to fajn podľa mňa (prihliadnuc na to, aký parking to je).

Inak mne už došlo upozornenie od advokátskej kancelárie na možnosť porušenia zákona. Neviem, či doménu vymáhať odo mňa nemôžu pre "general keyword", alebo niečo iné, každopádne ma len upozornili na fakt, že tam nemôžem umiestňovať žiadne informácie, ktoré by mohli poškodiť spoločnosti, alebo jej konkurovať. Ja, ako správny domainer, však nič také v úmysle nemám (aj keď prestava, že tam vybudujem MFA práve na tému "mäso" je veľmi lákavá) a doménu predám. Aj som im ponúkol možnosť, že im zašlem emails odkazom na aukciu, keď ju založím ;).

Inak to, čo tam bolo predtým som si už všimol. Akosi ale nejavili v zaslanom emaile záujem o kúpu, takže mne je to v podstate jedno. Ak si uvedomia, čo je to na internete dobrý brand, tak príjmu ponuku zúčastniť sa na verejnej aukcii, ak nie, tak je to vlastne ich problém, že nechali doménu exspirovať :)...

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Pokud nebudeš na nich parazitovat, tak nemohou ji dostat z tebe i kdyby se soudili. Viz. O2 a o2.cz a to o2 je větší společnost než nějaká masna ze Slovenska.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
No to mi je jasné, nedostanú odo mňa súdnou cestou nič, len nefunguje to pri TM-kách tak, že keď bola TM-ka registrovaná skôr, ako doména, tak na ňu má firma nárok (pričom slovo nemôže byť zároveň v slovníku daného jazyka samozrejme)?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se