Ohodnocení domén

KMSoft
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 35
Registrace: 04.07.2013
Dobrý den,
rád bych slyšel pár názorů ostatních na hodnotu některých z mých domén.

1) LEDMarket.cz - LED diod přibývá ve všem a tak si myslím, že tato doména není úplně špatná, navíc ve spojení přímo se synonymem pro obchod.
2) eDiesel.cz - napadají mě dvě možnosti využití - ať již Diesel jako nafta (cílené pro majitele nafťáků? po republice jich jezdí dost...), nebo e-shop s Diesel jeans.
3) Samsung-Televize.cz, která je dokonce nyní na Webdealu v aukci - Je vyvolávací cena 400 Kč moc, akorát, nebo naopak málo?
4) iPad4.cz
5) FarCry4.eu
6) NFSRivals.eu a NeedForSpeedRivals.eu - Můj předpoklad je, že dvě jmenované by byly prodány jako balíček.
7) AudiServis.eu
8) Jizdenky.net
9) ChciByt.in
10) WordpressWeb.eu

Jaký je Váš názor?

Děkuji za každou reakci ať již potěšující, nebo říkající, že jsem vyhodil peníze za registraci. :)

S pozdravem a přáním pěkného dne
Martin Kanala
www.kmsoft.cz

Karlos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 15.02.2012
Mě zaujaly akorát ty jizdenky a ledmarket. hodnotu mají takovou, jakou je za ně kupující ochoten zaplatit. V zásadě se nejedná o nijak významné domény. pokud na ně dáš nějaký obsah, bude to o to zajímavější.

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Líbí se mi jen ty jízdenky
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Celkově hodně slabý. Většina začátečníků dělá podobné chyby, nakoupí hodně domén a myslí si, že mají obrovskou cenu. Po letech zjistí, že jsou téměř bezcenné. Ale chybami se člověk učí.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
To je hezký, že se vám líbí ty jízdenky, ale proč jste se nezúčastnili aukce, když jsem je prodával? :D

KMSoft
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 35
Registrace: 04.07.2013
luba píše:
Celkově hodně slabý. Většina začátečníků dělá podobné chyby, nakoupí hodně domén a myslí si, že mají obrovskou cenu. Po letech zjistí, že jsou téměř bezcenné. Ale chybami se člověk učí.


Je pravdou, že v prodeji domén jsem opravdu spíš začátečníkem. :) Povětšinou však kupuji pouze domény, které mám pro sebe, nikoliv na prodej. Toto byly pouze možnosti, které se jevily zajímavé, nepředpokládám a ani jsem nepředpokládal, že mají obrovskou cenu. :)

Spíše mne zajímalo, jak to vidí ostatní, abych věděl, zda-li je můj pohled optimistický, nebo naopak kritický. Z těchto vypsaných byly pořízeny s účelem možného prodeje pouze č. 1, 2 a 9. Zbytek měli být využity k vlastním nápadům, ovšem čas mi to příliš nedovoluje.
Martin Kanala
www.kmsoft.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Při prodeji jen záleží na člověku a úhlu pohledu. Některé domény však chtějí nechat uležet, až se trh nasytí, je možné je prodat za zajímavější peníze, pokud ještě v té době mají využití. Vše roste, tak i doménový trh.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se