Ohodnocení domén

paveltomes
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 14.01.2013
Ahoj,

snad má první otázka zde nebude moc hloupá a nezkušená.
Chtěl bych si koupit doménu http://zkusenost.cz/ ale nevím kolik mám na ni majiteli nabídnout. :-(
Moc se mi líbí a hodila by se mi (na web o zkušenostech lidí s ruznými produkty), ale nechci dát malou cenu a zavřít si tím cestu k jednání.

Kolik bych měl tak zkusit nabídnout?

Pavel

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Napis mu informacni email. Mozna ti rekne pozadovanou castku sam od sebe.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já bych zkusil nabídnout 1k, nic extra na té doméně nevidím. Mu napiš a uvidíš.

Dolphi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 23.09.2011
stephan píše:
Napis mu informacni email. Mozna ti rekne pozadovanou castku sam od sebe.

Neřekne, na to fakt zapomeň.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Dolphi píše:
Neřekne, na to fakt zapomeň.

Proc by nenapsal? Moje zkusenosti mi rikaji, ze cca polovina napise hned cenu a ta druha po nejake ukecavani take.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Přesně tak, já bych mu napsal, že mám zájem koupit doménu za nějakou rozumnou cenu a ať pošle nabídku, pokud má zájem. No a když cenu přepískne, tak se mu dá napsat nějaká maximální Tebou akceptovaná částka s tím, že víc nejsi ochoten dát. A buď to vezme a nebo ne. Když někdo něco prodává, měl by si snad určit cenu, kterou požaduje... Nevím, proč by cenu měl nabízet kupující..., když je to věc prodávajícího. Ten by měl vědět, na kolik si danou doménu cení a proč.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ono je to těžké, pokud ale má u domény napsáno, že je na prodej tak bych mu napsal email s otázkou za kolik. Něco jiného je, pokud je to doména, kde není jasné jestli jí dotyčný chce, nebo nechce prodat. Mě když přišel posledně email na odkup domény, tak taky přišel s otázkou, jestli je doména k prodeji a kolik bych za ní chtěl. Napsal jsem, že doména je určena pro projekt, ale za 10 tisíc se ohlédnu po jiné. Ještě ten den, přišel email, že víc než 5 tisíc dát nemůže, odpověděl jsem, že za 5 jí nedám a tím to zvadlo. Takže pošli meil, za to nic nedáš.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Pro projekt se mi více líbí doména zkusenosti.cz (nemohu se na ni aktuálně připojit, takže na ní možná taky nic neběží a bude na prodej), ale zpět k věci.
Doménu drží od roku 2005, pokud vezmu v úvahu poplatky za prodloužení, tak můj soukromý tip je, že ji pod 2k neprodá.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
A nebo si regni "zkusenost.com" nebo "zkusenost.net" a máš to, jsou volné... Na cz doméně nezáleží, důležitý je obsah.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Ze zkušenosti bych ji neprodával z velký peníz. Co na ní dát blog na téma zkušenosti s ... ať si tam každý napíše článek a své zkušenosti.

Spíš mě zajímá, k čemu nakupujete tak nesmyslné weby, když pro ně nemáte využití?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se