Ohodnocení domén

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravim,

sice se asi poustim timto vlaknem na tenky led, ale stejne ho zalozim.

Chel bych se zeptat na vas nazor na domenu http://www.LionelMessi.eu?

Co na ni rikate, jaky z ni mate pocit? Setkali jste se nekdy s prodejem podobne domeny (zamerena na slavneho sportovce)? V jake cenove hladine by se mohla cena pohybovat?

(Vyvarujte se prosim komentaru na zpusob: domena ma cenu takovou, za kolik ji prodas, nebo cena je 0-milion atd.)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
O žádném obchodu domény, která by obsahovala název sportovního klubu nebo sportovce jsem neslyšel. Cenu si neodhadnu tipovat, na tohle nemám odhad.
Osobně mě ale udivilo, že doména byla volná...

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Otakar Pěnkava píše:
O žádném obchodu domény, která by obsahovala název sportovního klubu nebo sportovce jsem neslyšel. Cenu si neodhadnu tipovat, na tohle nemám odhad.
Osobně mě ale udivilo, že doména byla volná...


Diky za komentar. Take mne prekvapilo, ze byla domena volna, protoze na domene lionel-messi.eu bezi nejaky projekt.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Z pohledu českého trhu bych to tipnul v řádek několika set korun. Nějaký zájem o toto KW je, ale je to mizivé procento. Nevim , jak tomu je ale se zájmem zahraničních investoru.

Docela se nabízí otázka: raději obchodovat s deoménama nebo se raději věnovat obsahu a monetizaci webu a pak ho prodat?

Občas se dá ulovit doména s názvem nějakého nového filmu nebo produktu...otázkou je, jestli to není jen dočasné. Například dnešním hitem mezi dětskými hračkami, jsem si všiml, že jsou robotické hračky. Třeba taková roboryba :-D - bohužel je doména již obsazená.

Celkem pěkný článek jsem našel na http://marketer.cz/20080407-jakou-hodno ... ase-domena ..takže si můžeš sám udělat představu kolik z bodů tvá doména splňuje a jak moc..

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
stephan píše:
Vyvarujte se prosim komentaru na zpusob: domena ma cenu takovou, za kolik ji prodas


Tak to ale je.

Dej si tam parking, ktery ma kontaktni formular. Nebo tam udelej web, ktery bude mit taky kontaktni formular.

Vzhledem k tomu, ze to je .eu domena, tak moc zajemcu necekej. Mozna ten s pomlckou by to mohl chtit.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se