Ohodnocení domén

maph
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 12
Registrace: 03.05.2012
Ahoj!

zajímá mě, jestli má doména ObalMobil.cz větší cenu, než je reg. fee. V současné době na ní jede wp eshop, ale vzhledem k času a jiným povinnostem od toho v nejbližší době ustoupím.
Vím, že je v oblasti eshopu s příslušenstvím k mobilům (obaly, pouzdra, ...) docela konkurence, ale doména mi přijde jako snadno zapamatovatelná a relativně krátká.

Co myslíte? :)

M

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Omlouvám se, ale mě přijde divná.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
No buď je to rozkaz a vypadá celkem rozumně, nebo dvě podstatný jména a pak je to název á la správná čecha.

Když budeš prodávat doménu i s obsahem, bude mít větší cenu. Samozřejmě záleží na tom, jestli jsou nějaký zásoby, kolik to nese, návštěvnost. Bez obsahu regfee, s obsahem podle návštěvnosti a příjmů.

maph
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 12
Registrace: 03.05.2012
Nemám rád správná čecha názvy, měl to být rozkaz, takové decentni "call-to-action" :o) Budu prodávat určitě bez obsahu, tak to zkusím aspoň za regfee. Díky :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Budeš mať problém túto doménu predať aj za regfee.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Abych řekl pravdu, mě se doména moc nelíbí. Na jednu stranu je dobře zapamatovatelná, ale na druhou stranu si myslím, že bude problém to prodat (teda pokud tam nemáš aspoň trošku prosperující e-shop)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

maph
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 12
Registrace: 03.05.2012
Bude vážně lepší ji nechat expirovat, díky za váš čas ;)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Nebo ji můžeš zkusit hodit do aukce ... třeba se aspoň za nějakou částku prodá :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Dej jí do aukce, třeba se prodá, jsou tu v aukci i domény, proti kterým je tahle naprosto luxusní, tak to zkus.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se