Ohodnocení domén

infovia
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 43
Registrace: 08.10.2011
Zdravím.


Rád si prečítam názory kolegov a preto pridávam svoje domény na ohodnotenie.


chovatelske.sk
damske.sk
panske.sk
papiere.sk
teashop.sk
sales.sk
sponzor.sk
donaskajedla.sk
brigadovat.sk
mezonet.sk
mezonety.sk
pristup.sk
Kurzové lístky, kalkulačka, SWIFT a BIC kódy na https://kurzovylistok.eu

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
prve 3 mi pridu celkom divne. Mozno preto, ze su to pridavne mena, co sa nejako velmi nehodi do 2LD. Papiere.sk, mezonet(y).sk su pekne, pristup.sk je velmi pekny, ale sponzor.sk a donaskajedla.sk su podla mna velmi velmi dobre domeny! Tie by si urcite mohol predat, alebo velmi dobre vyuzit.

infovia
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 43
Registrace: 08.10.2011
Jakub Senko píše:
prve 3 mi pridu celkom divne. Mozno preto, ze su to pridavne mena, co sa nejako velmi nehodi do 2LD. Papiere.sk, mezonet(y).sk su pekne, pristup.sk je velmi pekny, ale sponzor.sk a donaskajedla.sk su podla mna velmi velmi dobre domeny! Tie by si urcite mohol predat, alebo velmi dobre vyuzit.



Chovatelske.sk je doména čisto na chovateľské potreby, alebo na katalóg, tam iné využitie ani nevidím. Panske.sk a Damske.sk sú ideálne pre eshop a hlavne vidím plus v subdoménach napr (hodinky.panske.sk, sperky.damske.sk, parfemy.damske.sk, a pod).
Kurzové lístky, kalkulačka, SWIFT a BIC kódy na https://kurzovylistok.eu

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Rozhodně Sponzor.sk a Pristup.sk jsou hodně pěkné domény, které se dají dobře zpeněžit.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
infovia píše:
...Panske.sk a Damske.sk sú ideálne pre eshop a hlavne vidím plus v subdoménach napr (hodinky.panske.sk, sperky.damske.sk, parfemy.damske.sk, a pod).

No áno, dá sa to a teoreticky to je pre vyhľadávače veľmi dobré, ale na zapamätanie pre človeka trošku ťažšie. Preto je možno lepšie kupovať domény s podstatným menom tak, aby sa dalo pridať čo najviac prídavných mien. Napríklad panske.sperky.sk, damske.sperky.sk, atď... Ale jasné, aj tie domény sú využiteľné.

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Při nejhorším se vždycky najde někdo, kdo je koupí s vidinou zisku :)

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ako TOP sú myslím sponzor.sk, donaskajedla.sk a brigadovat.sk:
sponzor.sk - jedno slovo, keby chcel niekto zakladať web o sponzorstve(prípadne nejaká firma, ktorá ponúka sponzorstvo), tak toto bude pre neho najideálnejšia doména...
donaskajedla.sk - konkrétna služba...človek, ktorý pôjde na tú stránku bude vedieť čo na nej je, čo je plus...
brigadovat.sk - študenti hľadajú brigády takmer nonstop...sám poznám pár kamarátov, ktorí by aj chceli brigádovať ale nevedia kde...tiež som pár krát zazrel všelikde, že niekto hľadal pracovné domény...síce to nie je také dobré ako brigady.sk, ale určite nie je na zahodenie...

Ďalej, mne osobne sa domény panske.sk, damske.sk a chovatelske.sk(hlavne prv dve) páčia...Hneď ma napadla možnosť využitia subdomén...Tie budú mať tiež myslím nejakú tú hodnotu.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
pozdávajú sa mi len tieto dve:

sponzor.sk
donaskajedla.sk

- ostatné ma nijak nezaujali

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Mě se líbí sponzor.sk a pristup.sk

jinak hezkých sk domén je ještě volných celkem dost

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Zatim o tu domenu sponzor asi moc velky zajem nebyl. A ani nikdo z vas ji nechce.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se