Ohodnocení domén

eusoptik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2012
Dobrý den. Vím, že to už tady bylo probíráno několikrát, ale chtěl bych se zeptat, jakou má hodnotu moje doména.
Na Daukci jsem vydražil doménu dortik.cz. Chtěl jsem se Vás zeptat na přibližnou cenu této domény. Děkuji za odpovědi

Pierrecz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 25.02.2012
500,-

eusoptik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2012
OK, díky za odpověď. Pokud máte někdo jinou představu, tak pište. Byl bych také rád, kdyby mi někdo napsal, jaký typ projektu by se dal na této doméně udělat, nebo jakým způsobem doménu využít.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Sprevádzkuj web o "dortíkoch", recepty sú slušne vyhľadávané, kliky sú síce biedne hodnotené ale dá sa to speňažiť. Prípadne napíš akú má pre teba daná doména hodnotu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak já osobně, protože mi přijde doména poměrně dobrá, bych nasadil web s recepty na dorty a další cukrářské výtvory a reklamu bych dal jako doplňkový systém, k eshopu, dropu, nebo affilu na potřeby pro pečení, cukrářské pomůcky atd.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

eusoptik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2012
Moc díky za odpovědi. Popřemýšlím o tom. S těmi recepty to není špatný nápad. Pokud napadá někoho jiného něco jiného, tak pište. Budu rád. Moc díky

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Tak ohodnotit si to můžeš třeba na 20K. Ale těžko najdeš kupce. Pokud na tom ale uděláš navštěvovaný web, kde budou pravidelní návštěvníci, dobré pozice ve vyhledávačích a slušná poptávka po reklamě od inzerentů. Můžeš jej zkusit prodat za 50K + 20K za doménu. Kupující budou cenu respektovat, i když by za ní předtím nedali ani to co jsi dal ty na dAukce.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se