Ohodnocení domén

jareso
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 28.01.2012
Prosím o ohodnotenie tejto mojej „kolekcie“ 8 stockphotos.(ccTLD) domén:

stockphotos.sk
stockphotos.cz
stockphotos.pl
stockphotos.hu
stockphotos.mx
stockphotos.it
stockphotos.li
stockphotos.lu

Čo sa týka návštevnosti, strop kam to tieto moje domény vytiahli spoločne, myslím ako sada 8 domén s projektom, ktorý som vytvoril tak, aby bol dostupným v 8 jazykových mutáciách odpovedajúcich jednotlivým krajinám pre ktoré sú tieto domény určené a s obrázkovým obsahom dodávaným prostredníctvom Dreamstime API je niečo nad 2 milióny unikátnych návštev mesačne, počas leta roku 2011, viď štatistika Quantcast. Teraz je to „iba“ okolo 30 000 unikátnych návštev mesačne. Každopádne, nejaký potenciál v tých doménach asi predsa len drieme. ;)
https://www.quantcast.com/p-a90BTljhvuaHk

Ďakujem za akékoľvek názory!
Moje fotografie: www.jareso.com | Sociálne siete: Facebook | Twitter | Google+

Daniel H.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 11.04.2016
Kdyz mi napisete, kolik vam to priblizne vydelava, napisu vam, jakou to ma hodnotu a mozna to od vas i odkoupim. Muj odhad je 30 000 * 0.05, takze vam to dela cca 2K mesicne, takze to ma hodnotu tak 20 tisic korun.

jareso
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 28.01.2012
Daniel H. píše:
Kdyz mi napisete, kolik vam to priblizne vydelava, napisu vam, jakou to ma hodnotu a mozna to od vas i odkoupim. Muj odhad je 30 000 * 0.05, takze vam to dela cca 2K mesicne, takze to ma hodnotu tak 20 tisic korun.


Ďakujem za ocenenie a ponuku. Som realista a nemám veľké oči, avšak tieto domény si cením na podstatne viac, takže ich hodnotu a teda aj možnú predajnú cenu vidím trochu v iných číslach. ;)

O predaji už nejakú dobu zbežne uvažujem, takže by som sa tomu v konečnom dôsledku nebránil, len to v prípade týchto domén nebude asi celkom jednoduché – za cenu akú si predstavujem, minimálne však xx,xxx EUR. Teda minimálne päť miestnu sumu v EUR za celok, tj. „zbierku“ 8 stockphotos ccTLD domén. Všetko je v konečnom dôsledku otázka ponuky, avšak o tom, že by som išiel pod túto hraničnú cenu ani neuvažujem. To mi stačí na tých doménach prevádzkovať to čo teraz, sedieť a čakať. :D

Cenu vidím skôr v násobkoch minimálnej hranice. Ostatne, s myšlienkou na predaj sa len tak pohrávam, takže to možno nakoniec vôbec nepredám.
Ale asi predsa len skúsim rôzne zahraničné fóra/portály, alebo aukcie, či podobne a uvidím.

Každopádne, aj tak ešte raz ďakujem za komentár Daniel H.
Akýkoľvek názor ma zaujíma, veď koniec koncov na to je táto téma.
Moje fotografie: www.jareso.com | Sociálne siete: Facebook | Twitter | Google+

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se