Ohodnocení domén

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Jakou si myslite ze ma hodnotu domena?

Predstavte si, ze zadny web neexistuje a nikdy neexistoval.
no cooking

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
proč to prodáváš? ideální pro vlastní byznis. nabídni to jako prezentaci pro realitní makléře. né každý má stránky

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
proč to prodáváš?


Nikdo tady nic neprodava. Tohle je sekce "Ohodnocení domén"
no cooking

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tahle doména může mít cenu jen pro toho, kdo v tomto oboru dělá. Nevidím důvod proč by ji měl případně kupovat někdo jiný. Ale musím uznat, že doména je to pěkná :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Težko říci - hledanost výrazu nízká. Já bych z toho udělal třeba databázi realtních makléřů. Něco na způsob "ohodnoť si realitního makléře" - jako web na reference klientů. :-) . Jinak cena tak jak to je teď asi do 30tis. Tu zkus dát do aukce.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Nikdo podobný projekt nedělá z jednoho prostého důvodu, 99% realitních makléřů mají své nabídky na velkých realitních serverech, které se jim starají o propagaci, viz mm reality, sreality, atd. To ale neznamená, že pokud by vznikl systém, který bude mediálně podporovat makléře a makléř si na webu bude moci prezentovat svou nabídku, že to nemá smysl. Při dobře zvoleném systému financování, by to mohl i vydělávat, neb reality se budou prodávat vždy.

Takže, prodejní cena domény je určitě v řádech desítek tisíc, a osobně pokud bych projekt nerealizoval, nabídl bych jí k odkupu velkým realitním serverům.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Idealni by asi bylo, kdyby kazdy diskutujici (v teto sekci) mel u nicku: prodal jsem domenu za 77K, koupil jsem domenu za 26K.
Pak by bylo jasne, jestli to hodnoti deti, co jeste koukaji na vecernicek a jejich najvesti transakce byla 150 korun, nebo nekdo, kdo vi o cem mluvi.
no cooking

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak si to měl napsat hned do prvního příspěvku, že posty mají vkládat jen ročníky xy a výš a ročním příjmem z prodeje domén před zdaněním xxxxxy a nemusel bys si sem teď psát tento bezmozký příspěvek.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Přijde to jen mě, nebo tvé poslední(první) příspěvky jsou tak nechutně arogantní a egoistické ?

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
freez píše:
bezmozký příspěvek.


Ja muzu tvou nejhorsi domenu ohodnotit na milion korun, ale nikdy ti je nenabidnu. To jsou vymyslene penize. A tedy je uplne jedno, kolik jich je.

Wladass píše:
...egoistické ?


Dobry vtip. Egoisticky prispevek. To je takovy, ktery nechce, aby jste cetli jine.
no cooking

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Pekná doména, vhodná pre cieľového zákazníka - realiťákov a pre doménových špekulantov, odhad na úrovni 10-20K CZK.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Podle toho jak vidim vysledky aukci podobnych webu, tak bych se cenou asi drzel pri zemi. Myslim, ze se da poridit dost podobnych domen, takze za ne nikdo moc nezaplati. neco jineho je rozbehnuty projekt na strankach a vyssi navstevnost. Pripada mi, ze posledni dobou se toho prodava nejak moc ( a nerekl bych, ze by melo jit o nejak vynosny byznis).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se