Ohodnocení domén

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Ahoj,

co říkáte na doménu penalizace.cz?

Dalo by se na tom něco vybudovat?
Uvažoval jsem o SEO magazínu (praktických radách jak se nenechat penalizovat atd.)
Možná taky zkušenosti s penalizací, které tam mohou přidávat všichni, co už se jim to stalo..

Máte ještě nějaké další nápady, co s tím mohu udělat?

Děkuji

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
stephan píše:
Vidim potencial na projekt pokud se spojis s uzivatelem Poptavka-zdarma.cz

viz volna-diskuze/linkfarma-t4129.html?hilit=linkfarma.cz#p20928

Nevím zda to bylo myšleno ironicky, nebo ne, ale mě to pobavilo.Já to vidím jako úlovek pěkného kapra s jedním háčkem...Nejím ryby.Za mě prostě k ničemu.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
webdesigndubina píše:
Nevím zda to bylo myšleno ironicky, nebo ne, ale mě to pobavilo.Já to vidím jako úlovek pěkného kapra s jedním háčkem...Nejím ryby.Za mě prostě k ničemu.


Puvodne jsem mel v prispevku dokonce napsano "megaprojekt", ale pak jsem to poupravil. Sice je muj komentar od zacatku spise ironicky, ale i presto se domnivam, ze se muze vytvorit zajimavy projekt diky spojeni Linkfarma.cz a Penalizace.cz. Otazkou je, jestli ma cenu tvorit podobne projekty s nejasnym koncem. Osobne bych videl nejvetsi potencial v informacnim webu o ochrane pred penalizaci, pripadne nabizet placenou analyzu penalizovanych webu a nabizet pomoc. V tomto pripade musi byt majitel profik!

(Pokud by se nekdo chtel presunout na stranu zla (:D) a mel na to i zaludek, tak je mozne nabizet sluzby zabyvajici se nicenim konkurence. Ale pamatujte, ze kazda akce vyvola reakci!)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Udělal by jsem na tom test penalizace seznam/google + pár článků o tam jak penalizace funguje a zbavuje se jí. Pak už jen nahodit reklamu a nechat ladem ať to za rok vydělá pár stovek.

Kdyby jsem měl vybrat doménu pro magazín/blog tak zvolím něco pozitivního. Je to jak pro web o kevlarových vestách zvolit doménu cistyprustrel.tld :/

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Ta domena je k nicemu. Je to negativni slovo, ktere nikoho nezajima. Ted vidim, ze uz to napsal Drago:

Drago píše:
Kdyby jsem měl vybrat doménu pro magazín/blog tak zvolím něco pozitivního. Je to jak pro web o kevlarových vestách zvolit doménu cistyprustrel.tld
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se