Ohodnocení domén

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Podľa mňa desaťtisíce czk(síce som slovák, ale už som si zvykol veci na nete ohodnocovať v czk :D )

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Vím, že jsem negramota, ale může mi někdo vysvětlit význam toho slova?

A GT je v češtině a slovenštině dost na prd...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No to je přeci česky STÍN ne :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Milan_B. píše:
No ty vole ta dnešní mládež!

No jo, my co ještě pamatujeme tradiční zprávy ve Slovenštině, tak nemáme takovej problém :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Milan_B. píše:
No ty vole ta dnešní mládež!

To by ses divil, jak se slovensky domluvim. Mam tři přátele na Slovensku a vídám se s nimi každý rok. To, že nerozumím všem slovenským slovíčkům neznamená, že patřím mezi mládež, co by se měla stydět. :) Ale to je jedno...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jiří Rostecký píše:
Milan_B. píše:
No ty vole ta dnešní mládež!

To by ses divil, jak se slovensky domluvim. Mam tři přátele na Slovensku a vídám se s nimi každý rok. To, že nerozumím všem slovenským slovíčkům neznamená, že patřím mezi mládež, co by se měla stydět. :) Ale to je jedno...

Tak to je ale jedině dobře, že se domluvíš. Já jak někde řeknu raňajky, nebo čučoriedka tak všichni nevěřícně koukaj jako bych mluvil Švédsky :-D dneska se už i české věci musejí překládat pro mladé do slovenštiny a naopak.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já se ale ani tak nenaučil s těmi přáteli, jako spíš na internetu. Na rovinu. Český a slovenský internet je skoro to samý. Kdo se dnes diví, že na český web přijde Slovák? A naopak? Nikdo. Jelikož se na internetu my všichni tady pohybujeme hodně, máme velkou šanci se mnohému přiučit. Dříve pro mě dělalo několik Slováků programátorské a grafické práce, s nimi jsem komunikoval přes IM a to mi dalo nejvíce. V řeči normálně jsem se tolik nenaučil, jednak jsem s nimi zase tolik času nestrávil, a jednak při čtení vnímám slova jinak, než při poslechu. Což je problém třeba toho stínu. Řekni mi to venku a rozumět ti budu, ale takhle jsem si myslel, že se to píše "stien". :D

PS: Možná by bylo fajn si tu aukci založit znovu nebo jí promazat. Nehezky jsme to zaspamovali...

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Není to aukce, ale mohl by to někdo odtrhnout do nového vlákna.
A to že se domluvíš je si myslím samozřejmost. i muj syn co má sedm se se slovákama domluví, je to prostě skoro stejný jazyk.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se