Ohodnocení domén

rencha
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 23.04.2011
Prosím o ohodnocení těchto domén (jako celek). Domény jsou zaregistrovány do kocen ledna 2012.

Jedná se pouze o domény, bez obsahu. Vhodné především pro e-shopy, které na doméně budou mít propagační web ke svému e-shopu.

Loni měl jeden český mobilní operátor doménu vanoce2010.cz, na které probíhala vánoční soutěž o 500 000 mobilů.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
rencha píše:
Prosím o ohodnocení těchto domén (jako celek). Domény jsou zaregistrovány do kocen ledna 2012.
Jedná se pouze o domény, bez obsahu. Vhodné především pro e-shopy, které na doméně budou mít propagační web ke svému e-shopu.


Samotnému se mi domény s číslem na konci nelibí. Navíc u této domény to prostě musíš prodat do Vánoc 2011, jinak ta doména ztratí i tu malou cenu kterou má. Cena domény se odvíjí od toho kolik za ní kupec chce dát, subjektivně vanoce2010.cz byl lepší kousek.

rencha píše:
Loni měl jeden český mobilní operátor doménu vanoce2011.cz, na které probíhala vánoční soutěž o 500 000 mobilů.

Nebyla to doména vanoce2010.cz? Tuším měl ji Vodafone, můžeš mu ji zkusit nabídnout, třeba budou s akcí pokračovat.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Pokud se ti nepodaří do Vánoc 2011 sehnat kupce, tak je cena nulová. A kupec se IMHO bude shánět poměrně špatně.

rencha
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 23.04.2011
Otakar Pěnkava píše:
rencha píše:
Loni měl jeden český mobilní operátor doménu vanoce2010.cz, na které probíhala vánoční soutěž o 500 000 mobilů.

Nebyla to doména vanoce2010.cz? Tuším měl ji Vodafone, můžeš mu ji zkusit nabídnout, třeba budou s akcí pokračovat.


Ano, byla to doména vanoce2010.cz, omlouvám se, přepsala jsem se. Opraveno. Doménu měl T-Mobile.

Je mi jasné, že doména bude po Vánocích mít nulovou hodnotu, proto bych ji k prodeji chtěla nabídnout co nejdříve, aby nový majitel mohl začít pracovat třeba na SEO.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se