Ohodnocení domén

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
eforex.sk
eagames.sk
advertise.sk

Aku myslite, ze maju hodnotu? Prosim o jednotlive ohodnotenie.

Dakujem.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
eforex.sk - asi som nepostrehol nejako osobne, čo je to Forex, takže o tom neviem...
eagames.sk - určite by som to skúsil aspoň od 100€, je to luxusná doména. Samozrejme, podľa toho, čo tam budúci majiteľ chce mať, lebo TM je TM...
advertise.sk - ak by vznikla nejaká firma, ktorá by sa zaoberala reklamou a fakt by sa jej to hodilo, tak by si to mohol predať pokojne aj za 500€ (ak by mali neskúseného človeka v marketingom oddelení)

to sú ale iba moje skromné názory :) ...

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
Tak Forex je u nas este celkom neznamy, uz som skusal kontaktovat jednu firmu, avsak ponuka ma neuspokojila, vyskusam podrzat a popripade este niekoho kontaktovat, ak sa nenajde nic lepsie, zas sa ozvem prvemu zaujemcovi (je to sice eckova domena, ale myslim, ze aku taku hodnotu ma). a P.S. je to obchod s menovymi parmi - http://goo.gl/Z5m8y

Na eagames som rozmyslal spravit nejaky affil, no vrta mi hlavou ci to nie je protizakonne, ked mam na TM domene eshop alebo nejaky reklamy system.

advertise - dostal som napad kontaktovat uz existujuce reklamne systemy ci nebudu mat zaujem alebo tam vybudovat vlasny / inzertny portal.

Dakujem za hodnotenie.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Brozman píše:
...Na eagames som rozmyslal spravit nejaky affil, no vrta mi hlavou ci to nie je protizakonne, ked mam na TM domene eshop alebo nejaky reklamy system...

Ide o to, že ak budeš nejakým spôsobom poškodzovať/konkurovať firme, ktorá má aspoň 1 TM na dané slovo, môžu ťa zažalovať. Za nekalé súťaženie, škodenie na povesti firmy a podobné hlody. Ak tam spravíš nejaký blog o EAGames - hoci by si im robil promo - môžu ti ju zobrať. A povedal by som, že EAGames by ju bolo schopné zobrať. Tá firma nemá rada ani len náznak, ktorý by ukazoval, že jej chceš poškodiť, poprípade dokonca na nej zarobiť...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se