Ohodnocení domén

taty
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 25.03.2014
Zdar přemýšlím co s touto doménou a zajímal by mě názor jestli je prodejná . :) Dík

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Žádná doména nemá cenu, dokud na ni nevybuduješ nějaký zajímavý projekt.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

kaarii
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 19.03.2014
Prodejná je, záleží na tom za kolik...
Provozuji eshop s levnou bižuterií a občasně se věnuji SEO.
 

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
To vypadá na nějaký hardcore fitness web... :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Domena nemá z hlediska názvu domeny zatím žádnou cenu. Neobsahuje ani zajímavý klíčový výraz pro fulltext. lepší by byla domena jakzhubnout.cz, ale bohužel tady už máš smulu.
Možná ti za ni někdo několikanásobek řežijní ceny dá nebo na ni něco vybuduj a dostaň domenu na nějaký KV v SERPu na nějakou lepší pozici a pak prodáš lépe.

-- 25. 03. 2014 18:48 --

Kohy píše:
To vypadá na nějaký hardcore fitness web... :)


Mám hardcore radu: Chceš zhubnout? nežer!

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Mám hardcore radu: Chceš zhubnout? nežer!


Tahle hardcore rada stála nejednoho člověka fyzické i psychické zdraví :D Kdo chce zhubnout musí přece jíst ještě víc, ale používat u toho hlavu :-)

Jinak ta doména je fakt opravdu bez ceny, ale pokud se v problematice hubnutí vyznáš, udělej web a ty lidi tam přijdou. Ale musíš tomu opravdu rozumět, hubnutí je neskutečně široký obor. Což si mnoho "fitness" a "hubneme" webů neuvědomuje.
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
presne jak tady radi, blog, mag, cokoliv, adresa na takovy projekt dobra, na spekulovani k nicemu, i kdyz i toto nechci tvrdit stopro a nejak te zasmusit

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
Vybuduj na té stránce, nějaký blog o tom jak změnit svůj životní styl a dostat se do vytoužené formy. Tyhle ty weby určitě táhnou a ty máš ještě k tomu výbornou doménu ;)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se