Ohodnocení domén

mr.berns
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 07.03.2012
Jakou hodnotu má doména zmetci.cz jsem úplný začátečník.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Skús ponúknuť v aukcí a uvidíš, pre mňa má daný kúsok hodnotu reg. fee.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Zmetci jsou TV seriál na ČSFD mají dokonce 88% s 2434 fanoušky. Nevím kolik mají epizod, jestli se budou točit další série. Je dost možné že má doména type in trafik. Místo ohodnocování by jsem už teď rozjížděl fan stránku s pravidelnými novinkami a "jemně" spamoval každou stránku, kde se může nacházet komunita.
Pokud má seriál budoucnost samozřejmě ;)

mr.berns
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 07.03.2012
Právě podle názvu seriálu jsem si jí vybral ( nevýhoda je že se ale víc používá anglický název misfits) a měl jsem v plánu něco takového udělat, bohužel nejsem v programování stránek moc dobrý a tak jsem chtěl jestli by se vyplatilo jí prodat

EmarkMax
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 02.03.2012
regfree, jak už jsem psal na webfair.cz

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
mr.berns píše:
Právě podle názvu seriálu jsem si jí vybral ( nevýhoda je že se ale víc používá anglický název misfits) a měl jsem v plánu něco takového udělat, bohužel nejsem v programování stránek moc dobrý a tak jsem chtěl jestli by se vyplatilo jí prodat


Od toho jsou CMS jako WordPress apod. Které zvládne obsluhovat každý, kdo umí používat emailovou schránku a MS office. Není nutné nic programovat.

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
První jsem si říkal, že podobných domén je hodně a bez obsahu mají snad žádnou hodnotu, ale nedošlo mi, že se to používá pro mě známý seriál Misfits, takže hodnota lehce stoupne, ale nečekal bych zase nic extrémního. Protože pro většinu to prostě bude Misfits pořád, stejně jako pro mě, a pře"cool"ování to nezmění.

Jinak web jde udělat snadno, jak píše drago, tak wordpress je otázka práce s myší, možná trochu přečtení návodu, jinak není problém s tím pracovat i pro neprogramátora... Klidně ti poradím, když napíšeš. Možná i zadarmo :)

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
EmarkMax píše:
regfree, jak už jsem psal na webfair.cz

Od kdy, Míšo, rozumíš doménám?

Počkej, nerozumíš. Vždyť ani neumíš napsat správně regfee. Tady regfree, na Webfairu regree...

EmarkMax
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 02.03.2012
Promiň, překlik :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se