Osobní růst

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Prokrastinaci porážím odpočinkem. Když se mi nechce, jdu se projít nebo lehnout. Většinou se mi nechce, když jsem unaven a po odpočinku chuť k práci znovu přijde.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Záleží, jak "lenost" vzniká. U mě někdy prostě není chuť něco začínat nebo nevím odkuď začít a pak pro jistotu nedělám nic. Na to pomáhá mít seznam úkolů. Jindy je to prostě přetažení a únava, pak je nejlepší vypnout, prospat se, chvíli si číst nebo se jít vyvenčit. No a pokuď to je typická lenost "nechce se mi a zítra je taky den", tak je nejlepší začít honem něco dělat. Stačí drobnost hned, lepší než kupa práce zítra. Pak se úkoly nehromadí nebo případně aspoň něco ze seznamu úkolů mizí.

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Jo, sport taky pomaha, odreagovat se, pak to prijde samo.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
když jsem byl líný něco udělat tak mi pomohlo myslet na možné pozitivní důsledky té činnosti. na každé činnosti se dá najít něco pozitivního. a nebo dělat činnost na kterou máš zrovna chuť a až tě omrzí tak už možná zase máš chuť dělat to cos byl líný.

Darebak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 06.10.2011
Jo lenost ... to je zlo :D

kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
Kokain :D Ne, žerty stranou (xD) ... Na lenost je u mě asi nejlepší, když si představím 12 hodinové směny ve fabrice u pásu za 70 na hodinu. Čím více nad tou představou přemýšlím, tím mám větší depku a začnu makat. Sice ležérně, ale začnu.

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Drago píše:
To pomáhá trocha alkoholu :)

jojo, jen nesmi dojit pivo :) Pak naprogramuju i driver k hvezdne brane :)
A lenost? Nesnazim se ji prekonat, ale vychutnat. :)

KateřinaH
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 04.03.2013
Prokrastinace je pro moje peklo :D Úplně nejhorší je, když mám home office. :)
Kvalitní skluzavka, která vydrží. Tobogán ke každému bazénu. Sklolaminát a jeho výrobky.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
V poslední době jedna z motivací je pro mě pročítat tyto stránky
http://www.firstclass.cz/

Doporučuji

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se