Osobní růst

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Toto vlákno zakládam i z toho důvodu, aby jsme lépe věděli kdo se na co zaměřuje.

-- 07. 01. 2014 11:59 --

Já plánuji vybudovat jeden velký web na téma dárky. Mix affiliatu a PPC. Chci se plně soustředit na růst trafficu a ladění monetizace. Letos nechci experimentovat, ale pracovat.

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Jako vždy se posunovat dál. Makat na webovým studiu, na blogu, a chtěl bych spustit pár zajímavých webů hned jak mi skončí zkouškový období a pokud vše dobře půjde tak bych chtěl v létě spustit i eshop. A asi jako ty, dost byl experimentů, je potřeba makat.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já osobně pro letošek plánuji spuštění několika dalších projektů a spokojen budu, když si vydělají na vlastní provoz. Takže moje zaměření bude hlavně na obsahovou stránku a ten zbytek věřím, že přijde tak nějak sám :-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
U mě se mohou "půjčkaři" těšit na nově připravovaný affiliate, který bude jedinečný tím, že bude napojený přímo na obchodní strukturu. Vaše kontakty tak budou odbaveny rychleji a díky větši variabilitě finančních produktů a produktům, které lépe konkurují stávajícím fin. gigantům, Vám tam nabídnou větší úspěšnost prodeje.

Hravě tak můžete konkurovat velkým marketingovým firmám, které okupují předí pozice vyhledávaču pomocí PPC reklam a které kontakty pouze přeprodávají.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass píše:
Ale tak znáš to.. Sex, drogy a rock and roll :)


Tak tady je někdo rentiér za vodou :-D

lamps08
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 08.11.2013
Chci se posunout v affilu, tak abych se tím mohl uživit. To znamená, že chystám nové weby a budu vylepšovat ty staré.
Chtěl bych se také zlepšit v PPC, které v affilu nějak nedokážu zatím upotřebit.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Propagace webů, výrazné zlepšení monetizace, spuštění velkého anglického authority webu (klon české verze), publikace alespoň jednoho e-booku a zřejmě tvorba pár SEO-minisite za účelem linkbuildingu a zisku z PPC. Když bude morál tak pohnout s emailingem plus nějaké další projekty, je toho sakra zas nějak moc :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Přežít, jsem skromný :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Ondřej Martinek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 64
Registrace: 10.06.2013
Růst současných webů, které buduji už několik let a až teď jsem si uvědomil, že obsah je sice král, ale musí o něm lidé vědět - takže přitlačím na propagaci:)
Jsem affiliate manažer a affilák - na blogu píšu především o výkonnostním marketingu.
 Bilancování mého podnikavého roku 2023

cniry
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 26
Registrace: 26.11.2012
Budu pořád stejný borec, jako jsem byl do teď, ale budu tím vydělávat větší ranec zlaťáků.
Senior PHP/GO developer s desetiletýmí zkušenostmi s webovým i eshopovým vývojem.

Talmer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 25.06.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Být sám sebou a nepřestat makat na tom, co mě baví.

Petkav
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 14.09.2013
Já plánuju vyzkoušet affiliate jako inzerent a propagovat tak školení mediální komunikace (zrovna začínáme), tak uvidíme, co tohle přinese. Každopádně všem přeju, ať ty plány vyjdou. :-)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Na novy TLD :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se