Osobní růst

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Ahoj, doteď jsem si poznámky dělal na papírky a Wunderlist (převážně jen na mobilu) a vše bylo v pohodě ale už se ve starších věcech hůř orientuju a zapomínám na některý věci. Mě by se hodila nějaká free aplikace která umí např podle místa třídit úkoly to umí myslím Remember the Milk ale ta je ve free verzi dost omezená. Nirvana zase nemá androidí aplikaci. Co používáte pro organizaci času vy jak jste s tím spokojeni? Upřednostnil bych něco v cloudu a multiplatformní. Díky za pomoc.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Pro mě nejlepší Evernote. V mobilu něco napíšu, na počítačích si to přečtu a naopak. Dělám si tam i menší rozvrhy. Navíc mám důležité věci stále při sobě.

Jinak, dovolte mi doporučit pár našich seznamů, dali jsme si na tom záležet a najdete tam mnoho možností:
http://objevit.cz/elektronicke-diare-ne ... kolu-t8359 (plánování úkolů)
http://objevit.cz/nejlepsi-programy-na- ... enty-t8278 (psaní poznámek)
Třeba to pomůže, třeba ne :)

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Já skončil u tužky a papíru. Nepotřebuji být nonstop online a navíc ten pocit, když má člověk hotovo a může úkol konečně šrktnout... k nezaplacení :)

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Já to taky kdysi řešil poznámkami v pc, ale tím, že jsem si na to vůbec nevzpomněl, jelikož jsem to neměl na očích, tak jsem na to často zapomínal. Teď to řeším diářem na stole (ten větší) a zde si přesně píšu úkoly na jednotlivé dny. Na to nikdy nezapomenu, nejde přehlédnout :) Ale je to vše asi jen o zvyku.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
On i Windows má nějakou aplikaci pro poznámky. Ta dává papírky na plochu, ani to není k zahození...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jiří Rostecký píše:
Pro mě nejlepší Evernote. V mobilu něco napíšu, na počítačích si to přečtu a naopak. Dělám si tam i menší rozvrhy. Navíc mám důležité věci stále při sobě.

Jinak, dovolte mi doporučit pár našich seznamů, dali jsme si na tom záležet a najdete tam mnoho možností:
http://objevit.cz/elektronicke-diare-ne ... kolu-t8359 (plánování úkolů)
http://objevit.cz/nejlepsi-programy-na- ... enty-t8278 (psaní poznámek)
Třeba to pomůže, třeba ne :)

Evernote mám jen na poznámky jinak je to super aplikace, 60 MB bohatě stačí a jdou tam i jednoduše vkládat fotky z mobilu ale nemá to úkoly no.
Seznamy bohužel jen s Windows aplikacemi. (používám Ubuntu)
Nebude náhodou článek na mladypodnikatel.cz o timemanagmentu?

-kst- píše:
Já skončil u tužky a papíru. Nepotřebuji být nonstop online a navíc ten pocit, když má člověk hotovo a může úkol konečně šrktnout... k nezaplacení :)

taky možnost ale dost věcí dělám na počítači a odkazy a synchronizaci s mobilem bych ocenil víc než že bych si odkoukl od počítače
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já používám kalendář od Google. Zdá se mi hodně přehledný a navíc (díky dostupnosti internetu jak v PC tak mobilu) jej mám pořád s sebou :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jednu dobu jsem používal OneNote, ale po čase jsem to uznal za zbytečné. Teď preferuji papír+propisku, dá se tam i snadno kreslit :)

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
A ještě taková druhá otázka, jde Vám organizace času? :) Zvládáte to, co si na který den určíte, nebo zjišťujete, že Vám něco (facebook, twitter, icq, atd.) bere hodně času? Jak jste na tom?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Papier + ceruzka, ako -kst- spomínal, niet na to, keď môžem vyriešený problém vyškrtnúť :)

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Things na Mac, iPhone, iPad + Mail, víc není potřeba.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Google tasks s Google kalendářem asi k nezaplacení :) Ale i papírkovanou praktikuju

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já používám též pouze papír a tužku, případně poznámky v emailu, když chci mít něco všude sebou.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak tak :) Ako niektorí ostatní tiež používam momentálne iba pero a papier. Prípadne tú aplikáciu čo spomenul Jirka...Také papieriky si zavesím na plochu a stále to mám na očiach. Ale asi vyskúšam aj rôzne programy ktoré boli spomenuté tu :)

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Já stolní kalendář. Ráno u kafe vidím vše

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Lany píše:
Zvládáte to, co si na který den určíte, nebo zjišťujete, že Vám něco (facebook, twitter, icq, atd.) bere hodně času? Jak jste na tom?


Mně bere hodně času WebDeal :), jinak stíhám vše, pokud mě do toho neskočí nemoc nebo jarní únava.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Lany píše:
Zvládáte to, co si na který den určíte, nebo zjišťujete, že Vám něco (facebook, twitter, icq, atd.) bere hodně času? Jak jste na tom?

Já si musím napsat na papírek věci co chci udělat nebo od toho odběhnu a strávím čas na fórech a brouzdáním na netu.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já používám Google Kalendář + úkoly. Na Androidu používám aplikaci Jorte, která to všechno umí pěkně synchronizovat a vyhovuje mi. Online jsem už dneska pořád, takže pro mě ideální.

Petrh
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 11.04.2012
Já používám klasický papírový diář, letos jsem si pořídil FC diář po přečtení knihy "7 návyků" a musím uznat, že je to posun v pracovním i v soukromém životě. I když je to "macek" tahám ho všude sebou. Dříve jsem zkoušel vše možné a opět jsme se pokorně vrátil k peru a diáři. :-) Ať používáte co používáte je to o určité disciplíně, jedna věc si úkol napsat a jiná ho skutečně v daném termínu udělat:-)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Petrh píše:
Já používám klasický papírový diář, letos jsem si pořídil FC diář po přečtení knihy "7 návyků" a musím uznat, že je to posun v pracovním i v soukromém životě. I když je to "macek" tahám ho všude sebou...

Mohu vědět jaký? Dá se nějak identifikovat? Už dlouho nějaký sháním a nejde mi nalézt to, co by mi vyhovovalo...

miguelka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 09.03.2012
Já jsem taky spokojená nejvíc s kalendářem od Googlu - teď už ho mám i v mobilu, je to super.
razítka Trodat jsou jednoznačně kvalitní razítka na počkání

ales.31
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 22.01.2013
U mě vede klasický diář. Mám to vše přehledné a hned po ruce. Míval jsem poznámky v telefonu, ale nebylo to ono.

-- 22. 01. 2013 20:58 --

Pražská plynárenská je náš spolehlivý dodavatel pro tento rok.

bsteeer
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 65
Registrace: 01.11.2011
Wunderlist na PC, telefonu i tabletu (btw. Androidí verzi 2.0 neskutečně dokopali co se stability týče)... Minimálně jedno ze zařízení mám u sebe vždy. Chybí mi pouze synchronizace s GCalendar. Papírová verze odzkoušena. Jediná nevýhoda je mít neustále diář u sebe.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Aktuálně jsem o tomto tématu pohovořil u sebe na blogu: http://www.bugovo.com/jake-nastroje-pou ... -projektu/
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se